Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint vannak fiúk,...

Ezek szerint vannak fiúk, akik a csúnya lányoknak jönnek be?

Figyelt kérdés
Rám folyton ilyen csúnya csajok írnak maguktól, tökre nyaliznak nekem, még ilyen szerelmes szívet is rajzolt az egyik a karjára és átküldte a képet nekem, nagyon druva, pedig csak képről ismer a csaj. Meg folyton keresnek, nyomulnak. Volt, aki annyira sok volt, hogy kénytelen voltam elrejteni magam előle cseten. Azt bírom, hogy bezzeg olyan csaj, aki vonzó lenne a számomra nem bírna írni. Pedig nincs nagy igényeim, egy átlagos lánnyal beérném, de hát akik rám írnak azok messze vannak a vonzó, átlago szinttől is egy-kettőt kivéve talán. Van most egy meghúznám, arcra szép, csak kicsit kövér, de megdolgoznám én és lefogyna. :D

2013. jún. 10. 21:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
-.-kisgyerek
2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szépség relatív.
2013. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mainstream 95 ***** válasza:
paaraszt
2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na várj. Te fiú létedre elvárod, hogy egy csaj hajtson rád? Ez azért elég cinkes, nem gondolod? Meg legyél tökös, mond meg neki, hogy "Bocs, de...". Magától nem fog rájönni, csak irtózatosan ellenszenves leszel neki. És ugye vannak ismertsegi körei, hisz melyik embernek nincs? Ezért vagod magad alatt a fát, ha töketlen vagy. Ne legyél az, legyél férfi! :D
2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csúnya csajoknak mindenki tetszik
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Archi^^ válasza:

Elmagyarázom neked. Mivel a szép csajok sok srácnak kellenek, úgy nyugodtan tudnak válogatni a jobbak között is. A csúnyábbakra nem nyomul senki, ezért nekik kell keresgélni.

Az pedig, hogy azt várod, hogy egy lány tegye meg az első lépést, ciki.

2013. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem alázkodom meg egy csaj előtt sem, mint a többi csicska, akik ott nyáladzanak fb-n a lányo kképei alatt. Fúj, mennyi lúzer gyökér. :D Amelyik csaj akar engem írjon rám! :D
2013. jún. 10. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, pedig láthatod, hogy ez a taktika nem nyerő. Ha olyan csajt akarsz, aki neked is tetszik, akkor neked kell kezdeményezni. Ami nem feltétlenül (sőt, egyáltalán nem) abból áll, hogy "ott nyálazz a képei alatt fb-n". A jelek szerint téged ugyanis csak a számodra csúnyább lányok akarnak. Valószínűleg a szebb lányok számára meg te vagy a csúnyább fiú, és azért nem írnak.

Mellesleg, az nem megalázkodás, ha te kezdeményezel egy lánynál. Ha viszont azt várod, hogy ők kezdjenek nálad, és közben itt sírsz, hogy csak a csúnyák próbálkoznak nálad, akkor teljes lelki nyugalommal kijelentem, hogy amellett, hogy egy szánalmas emberi lény vagy, még töketlen és férfiatlan is. Valószínűleg a többi lány is így gondolja.

u.i.: rettenetesen visszataszító a stílusod, minden ellenszenv nélkül javaslom, hogy sürgősen változtass rajta, mert így se csúnya, se szép, se semmilyen nő nem akar majd veled lenni. még csak egy légtérben sem. már persze, magamból kiindulva, de elég jól ismerem nőtársaimat (az átlag-gondolkodást), hogy ne féljek ezt kijelenteni.

2013. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj a szép lányok, akik szinte mindenkit megkaphatnak, tuti, hogy nem fognak rád írni, ők úgy gondolják, hogy majd a fiú ír. a csúnya lányok, meg nagyjából mindenkinek írnak, hogy végre legyen egy barátjuk. szóval ezért irogatnak neked. egyébként ha gondolod küldhetsz képet, kíváncsi lennék, hogy hogy nézel ki, és akkor megtudnám mondani, hogy csak azért írnak-e rád, mert mindenképp szeretnének egy barátot, akár hogy is néz ki, vagy azért mert tetszel nekik. szóval ha gondolod küldhetsz képet priviben. L
2013. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a te véleémnyed nem érdekel, nem oszt, nem szoroz. Van egy rakás pin@, aki rám van izgulva, csak egyik rondább, mint a másik. A jó csajok meg olyan beképzeltek, hogy azért sem kellenek. Nekem olyan csaj kéne, aki jól is néz ki és jófej is, na de olyat sem láttam még fent, ezért nem kezdeményezek. Na remélem végre vili a szitu, arcok!
2013. jún. 10. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!