Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért vagyok ilyen sikertelen...

Azért vagyok ilyen sikertelen a csajozásban, mert nagyon alacsony és vasággyal 60kilós hízni nem, de fogyni annál könnyebben tudó típus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a kondi, nincs pénzem ilyenekre, ne is gyertek ezzel. Ha lenne nyílván csinálnám meg minden, de szerintem inkább a magasság itt a lényeg, valahogy úgy látom a lányok lenézik az alacsony fiúkat. Szeretném hinni, hogy alacsony lányoknál van esélyem, de valahgoy ők sem kapkodnak értem.:(
2013. jún. 12. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
MÉG MINDIG TE?!
2013. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fekvőtámaszozni ingyér is lehet, barátom. meg enni kell
2013. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen.
2013. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
ő nem nyavalyog és milyen szép felesége van és gyereke... [link]
2013. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Ha szerencsés vagy, meg is nyerheted a "mi lenne velem gyakorikérdések nélkül" feliratú pólót.
2013. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kifogás,ha nincsen zséd van egy ötletem,figyelj de csak most csak neked amúgy ez milliárdokat ér: MENJ EL DOLGOZNI.

Nahát ugye milyen egyszerű,és akkor tudnál edzeni.

PEdig kelleni fog az edzés,mert az a férfias,aki izmos,a tutyimutyikat senki se szereti.

2013. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs pénzed ilyenekre?

Hát barátom, megsúgom neked: a nőket a pénzeden kívül mást nem érdekli. Szóval ha nincs zsetonod, akkor egyszerűbb, ha feladod.

2013. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A törpeségeden nem lehet segíteni. A nőknél nem sok esélyed lesz,ez van. Meg kell szokni. A súlyodon lehet segíteni...(Bioextra-s) B vitamin komplex 3 hónapig...minden este sok kajával...mondjuk 3-4 szelet bundás kenyeret beversz 0,5 liter tejjel...attól majd pár hónap alatt hízni fogsz.
2013. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!