Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretek és vágyok rá,...

Miért szeretek és vágyok rá, hogy minden egyes nap új és ismeretlen lányokkal ismerkedjek, főleg cset vagy levelezés útján, de nem facebookon, ahol látják a képem is?

Figyelt kérdés
Valahogy folyton erre vágyom, van, hogy úgy érzem, végre találtam olyan lányt, aki bejön jellemre, tök édes meg minden, de aztán egyben félek is, hogy mi lesz, ha meglát és csúnyának fog tartani, akkor inkább szeretem elhúzni a levelezéseket, hogy ne legyen vége sosem a jónak, ha már ilyen jól el vagyunk, bár őszintén szólva nagyon ritkán találok olyan lányt, akinél azt érzem, hogy ő akár az igazi is lehetne, de azért előfordult már párszor.
2013. jún. 14. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj. Bizz magadbam. Hidd el jobb a találkozás szemtôl szembe.
2013. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is így vagyok (csak persze srácokkal mert lány vagyok)

Valószínűleg azért mert személytelenül (kép ill bármi info nélkül) könnyebben beszélget az ember :)

2013. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!