Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A piciségem miatt kisebbségi...

A piciségem miatt kisebbségi komplexusom van már kisiskolás korom óta, de főleg középsulis korom óta, így hogyan lehetne barátnőm, ha ráadásul nyominak is csúfoltak már vagy épp az orrom miatt piszkáltak, mert nagy a lányok?

Figyelt kérdés
Többnyire lányok piszkáltak, csúfoltak ráadásul nem is fiúk. Volt, aki szerint ez egy teszt, hogy tökös vagyok-e visszapofázni, de szerintem ezek a csajozómesterek már mindenben a tesztet látják. Pedig vannak lányok, akiknek csak a külső a lényeg, hogy a barátnők előtt villoghassank a helyes, magas, adonisz pasijukkal, ami én sajnos soem lehettem. Részben ősök miatt, részben anyagiak, szegénység miatt. Mi sosem tehettük meg, hogy úgy éljünk, olyan tömegnövelős étrenden, így ezért is vagyok nem csak nagyon alacsony, amit inkább ősöknek köszönhetek, hanem nagyon sovány is, alig 50 kiló, míg rendes étrend mellett szerintem eg ynormál 60kiló meglehetnék, bár még akkor is tartok tőle, hogy az arcszerkezetem miatt nem kellenék továbbra sem a lányoknak, mintha minden lány csak a bokszzsákot látná bennem, talán az is az ok, hogy jó fiús kisugárzásom van sokak szerint, meg hát nem is vagoyk egy nagy darab állat, mondjuk egy szőrös nagy darabb 100kilós srácban az erőszakoló állatot látják a csajok, annak nem mernének beszólni, nekem meg kisfiús kinézetű, rendes fiúként meg persze, sőt még meg is akart már verni nem egy csaj, részeg állapotban legalábbis. Fogalmam sincs miért váltom ezt a sok negatív dolgot ki bennük, nem is ártottam nekik. Volt olyan nem si egyszer, hogy tök ismeretlen csajok megláttak és csak úgy kinevettek meg beszólogattak. Igaz egy lánynak már tuti bejöttem egyszer életemben, de sajnos azóta sem tudok semmi biztosat, hogy tetszettem volna más lánynak. Néha voltak jelek, de semmi biztos. Mostanság meg főleg katasztrófa, mintha csak süllyednék lefelé még inkább, már úgy bennem van a sok bántás, sérelem, hogy én egy csúnya, ksi nyomi senkinek lettem elkönyvelve, már a külsőm miatt is, hogy minden lány csak magas meg nagy tömegű sráccal akar járni, hogy teljesen depressziós lettem, pénzem meg továbbra sincs jobb életre, pedig higgyjéte el, én örömmel kondiznék meg zabálnék, de a semmiből nem tudok mit kezdeni magammal. Aki meg nem ért hozzá az könnyen ugat, hogy csak gyúrni kell és kész, hiába van két súlyzó ez nem így működik, a tömegnöveléshez pont nem jó az otthoni edzés, bár szerintem engem akkor is lenéznéke, ha ki lennék gyúrva, akkor meg a pofámba miatt csezsegetnének, ahogy megy ma is, például facebooon csak az arcom látszódik, mégsem kapkodnak értem a lányok, sőt már ott is megkaptam, hogy ronda vagyok és ne is merjek ráírni többet a lányra. Nem épp kedves stílusban, bár többnyire válaszra sem méltatnak, vagy tiltanak, egy egyszerű szia, szeretnék megismerkedni veled szöveg után is. Nem értem, miért nem jó, ha egy fiú kedves és jófej, miért kell bunkónak, rosszank, állatiasank és nagy darabnak meg magasnak lennie, hogy a lányok emberszámba vegyék, ez olyan elkeserítő.

2013. jún. 14. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél zsoké! A lányok imádják a lovakat.
2013. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a piciség? Hány centi magas vagy?
2013. jún. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mennyire vagy kicsi?

nem kuldsz egy kepet, en szeretnelek latni. Ne felj , nem gunyollak ki .:) 14/L

2013. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!