Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy egy háromszögbe...

Lehet, hogy egy háromszögbe kerültem? Ha igen, hogy oldhatnám meg a dolgot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyamról aki nagyon tetszik. Az egyik haverja rájött erre, akivel amúgy elég jól elvagyunk. Egyik délután a suliba bentmaradtak ők meg néhány barátnőm. Elvoltunk, jól szórakoztunk, csak barátnòim szerint a haverjával annyira együtt mulattunk, hogy ha nem tudták volna mi a helyzet ők is felreertik. Merthogy barátnőim làtni vélték ahogy A Srác úgy néz, olyan furán. Lehet félreérti? A barátja tudja mi a helyzet de mi van vele? Hogy lehetne ezt valahogy tisztázni elötte? Nem gondoltam, hogy leülök vele lelkizni csak valami célzás szerű, vagy nem félreérthető jelet teszek felé... de mit?

2013. jún. 15. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Vágd pofon.
2013. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első:

Ezzel jelezzem, hogy tetszik nekem?!

Köszi a választ!

2013. jún. 15. 00:13
 3/5 MarkoG válasza:

ajánlom, hogy legyetek kettesben :) az mindent megold :)


kedves egyes...ha csak provokálni, és nem tudsz ÉRTELMES választ adni a kérdésre akkor fordulj fel

2013. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
velem hasonló történt meg,csak egy testvérpárral. nekem az idősebbik fiú tetszett, de az öccsével rengeteget hülyéskedtünk és rendszerint azt hitték, együtt vagyunk.Ő is furán nézett stb mint amit te is említettél. Szerintem próbáld meg azt, hogy közeledsz az a fiú felé aki tetszik neked:) és úgygondolom ő is rá fog jönni hogy mi a szitu, bejössz neki. ne erőltess semmit. Sok sikert! :)
2013. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elhívnám a srácot valahova ahol csak kettesben vagytok, és utána a találka elött vagy már a találkozon megkérdezném valahogy, de úgy hogy nem tünjön eröltetettnek hogy "ez most egy randi?" . És a havernak meg mondanák valami olyat, persze amikor biztos vagyok benne hogy a srác is hallja hogy te vagy a legjobb haverom, vagy olyan vagy mint ha a tesóm lennél, vagy csak elkezdenék öklösözni vele meg úgy köszönni neki hogy cső tesó.

Még ha esetleg a havernak tetszel is abból szerintem látni fogja mindkét srác hogy kivel mik a szándékaid :D


remélem tudtam segíteni

2013. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!