Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Remélem egy "rövid" jellemzés alapján is tudtok írni véleményt! :)


"Szeretem a horrorfilmeket,főleg amelyik tényleg ijesztő(és nem csak a vér fröcsög meg hullanak a végtagok)(Pl.:Az ördögűző,Gonosz Halott,Eden Lake,A tébolyultak,stb.),bírom a kalandfilmeket,meg Tim Burton filmjeit! (Kedvencem a Sweeney Todd meg a Halott menyasszony):D

De nagyon bírom a Terrorbolygót is,meg a Rémmesék könyvét is.

Kedvenc zenei műfajom a pop,meg a rock,kedvenc együttesek a Simple Plan,Linkin Park,Green Day,Within Temptation,Sum41,stb. Ja,és egyszerűen imádom az animéket,meg a mangákat! :D Kedvenceim közt van a Soul Eater,Higurashi no Naku Koro Ni,Highschool Of The Dead,Fullmetal Alchemist Brotherhood,Vampire Knight,stb.

De a rajzfilmeket is szeretem,mint mondjuk a Scooby-Doo a Zombik Szigetén. :)

Sorozatokat is bírom,bár nem vagyok függő,kedvencem az Odaát,meg a Szellemjárás,bár az utóbbin nagyon szoktam félni :p

Hiszek a természetfelettiben(persze nem sárkányokra gondolok xD),bár nem szeretnék megtapasztalni paranormális jelenséget. Kedvenc konyhám a kínai,de a pizza,hamburger,meg a gyros sem utolsó! :P

Angolul beszélek,illetve olaszul fogok,s az egyik barátom németül tanít majd. Hobbim játékokat fordítani,novellákat írni,rajzolni(gépen is,meg grafittal,vízfestékkel is),s énekelni. Na meg sütni,de igazából csak sütiket,a nyershúshoz nem viszonyulok túl jól. :P

Állatbarát vagyok,egy disznóvágáson is rosszul tudnék lenni,de még ha egy tyúkot ölnek meg előttem,már az is traumát okoz.

Szeretek gépezni,de nem vagyok kocka. Kedvenc játék műfajom az RPG,mint mondjuk a Fable The Lost Chapters,Dragon Age:Vérvonalak,Gothic 3,The Withcher,stb.

(Inkább a fantasy rajongó vagyok,mint sci-fi.)

Magas vagyok,vékony,kék szemű,az "átlaghoz" képest hosszú,szőkés-barna hajam van,enyhén a szemembe lóg,ritkán van vasalva,általában nyaklánc(kínai horoszkóp,halálfej,kettős kereszt,ezüstlánc,Guns 'n' Roses-es,stb.) meg csuklószorító is van rajtam,és van fülbevalóm.

Nem vagyok egy kigyúrt állat,de gizda sem. Legalábbis annyira nem vagyok gizda... Nem nagyon szeretek sportolni,de biciklizni,gördeszkázni(esek-kelek,de nem baj xD),meg sétálni szeretek,illetve járok karatéra.

Inkább barát,mint családcentrikus vagyok. "


Ti,hogy viszonyulnátok egy ilyen személyhez? :)

Kort és nemet is írjatok! :)



2013. jún. 15. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:

Ezt már sokan kérdezték,és eddig még nem tudtam rá kielégítő választ adni. Talán azért,mert amikor kisebb voltam,akkor apa horrorfilmeket szokott nézni,és van,hogy én is láttam pár jelenetet. De persze ez nem indok,de másra nem tudok gondolni. :D

Fiatalabb korában még anya is szerette őket,bár most már ellenzi. Szóval nem tudom,de szeretek izgulni rajtuk,a végén pedig megnyugodni,hogy elkapták a gyilkost,megoldódott az eset,stb. :)

2013. jún. 29. 21:11
 72/83 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem láttál horror filmet, ha a végén elkapják a főgonoszt!
2013. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Hirtelen a Sikoly jutott eszembe,bár az valóban nem a legrémisztőbb horror. :P
2013. jún. 29. 21:21
 74/83 anonim válasza:

Grotesque...gondolom erre gerjednél,mert japán... :D

Személy szerint nekem a kedvencem a Meat Grinder...legalább van története,ami a legtöbb horror szarról nem mondható el...

2013. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
45%

KÉPET! :D


A fülbevaló akkor is lányoknak való-bocs,hogy most kell megtudnod.


18/L

2013. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:
Tévedsz Aranyom,sorry amiért ki kell,hogy ábrándítsalak,de a fülbevaló nagyon uni dolgog,őszintén sajnálom amiért most kell megtudnod! :)
2013. okt. 21. 17:47
 77/83 anonim ***** válasza:
jó arc vagy :D habár a piknik park,sum41 helyett hallgathatnál the cassualtiest,ploitedet,agrestixet és dritte ahl-t :D
2013. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
Meg fogom hallgatni őket! :D
2013. okt. 28. 17:57
 79/83 anonim ***** válasza:
dritte wahl...a w lemaradt :D
2013. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim válasza:
az a véleményem hogy, sokat tudsz írni
2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!