Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csináljátok ezt?

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár hete. Elhívtam randizni, de elutasított. Aztán nem is foglalkoztam vele és most újabban mindig keres és órákat beszélünk.

Mire véljem ezt? Barátkozni akar?


2013. jún. 17. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miért csinálja? A lényeg most érdekled, ha még mindig tetszik ne kerteljél, csapj a lecsóba.
2013. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell azért általánosítani, mert egyszer-kétszer rossz lányt fogsz ki. Mindennek eljön a maga ideje.
2013. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ő miért csinálja ezt?
2013. jún. 17. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ismered a lányt. Mi honnan tudjuk?
2013. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy gyakori női praktika. Ezért kérdezném itt. Ők jobban tudják mint én. Én sem ismerem annyira.
2013. jún. 17. 15:14
 6/8 anonim válasza:
Őszintén szóéva szerintem akkor még nem volt tisztában az érzéseivel, azóta meg rájött hogy szimpatikus vagy neki.
2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, gondoltam erre is. Ha barátkozni akarna, akkor azt tudtomra adná, nem?
2013. jún. 17. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy lehet nem akarja elkapkodni és jobban megszeretne ismerni mielőtt elhívód? Egy hét az nem sok idő.
2013. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!