Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti,19 éves magas,...

Budapesti,19 éves magas, átlagosnál vékonyabb srácként érdeklek valakit? :D

Figyelt kérdés

Aki lány, hasonló korú, illetve szintén pösti!:P Részemről kedves, humoros, hűséges alak vagyok, kissé lusta...

(trollok kíméljenek, magamtól is ki tudok találni olyan válaszokat, kösz.)


2013. jún. 17. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy te szögedi vélötlenül?
2013. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyegyerek!


Szerinted kit érdekelsz ? Majd gondolod, hogy jön itt (a gyakorikérdések.hu-n) Juliska és az öledbe ugrik, mint a sültlóf@sz ?


Kész kiestél... ülj le 1-es, hagyd el a Földet.

2013. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem
2013. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A nagy számok törvénye alapján valakit biztos. Sőt, könnyen lehet hogy több embert érdekelsz, mint gondolod, csak le se bagózod őket. Ki tudja~
2013. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek teljesen jó tulajdonságok, attól függ a kicsit vékonyabb alatt mit értesz. 20l
2013. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1: Nem.

#2: Szerinted, ez érdekel engem? Egyáltalán, honnan gondolod, hogy én ilyen vérmes reményeket fűzök ehhez a kérdéshez? Kiírtam, mert hátrébb nem leszek tőle. És ha nem ír senki? És ha nem repül a számba a sült galamb? Megmondom, mi van akkor, semmi. Az élet ilyen, és köszönöm erre már én is rájöttem, a cinizmusod és szarkazmusod nélkül. Legyen szép napod!

#3: Eddig ez a leghasznosabb válasz...:D

#4: Megeshet... Mindenesetre, hidd el ennél sokkal lejjebb már nem nagyon tudom vinni az igényeimet.

#5: Tévedtem, ez a leghasznosabb!:) 191/74, rakd össze...:D

2013. jún. 17. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

20:36


Ha nem érdekel, hogy érdekelsz-e valakit... akkor miért tetted fel a kérdést ???!


Bahh... egy újabb agyhalott.

2013. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!