Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, más is tapasztalja ezt...

Fiúk, más is tapasztalja ezt vagy csak nálam van ez? Mi lehet ennek az oka, most akkor rondának vagy helyesnek tartsam magam? Mi vagyok én?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy midnig azok a lányok tartanak rondának, akik ilyen mű, kikent, felszínes, buta lányok, akiknek kb. agya semmi, de tényleg. Ellenben azok a lányok tartanak helyesnek, akik értelmesek, kedvesek, egész jófejek.
2013. jún. 19. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te, nem ronda.
2013. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te szerintem egy srác vagy eddig jó??
2013. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csúnyaság egy nagyon félreértelmezett fogalom napjainkban.


Én a második kategóriába tartozom, tehát így látatlanban arra tippelek, hogy helyes vagy.


17/L

2013. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te most akkor a felszínes hülyéknek hiszel, vagy azoknak, akik agyat növesztettek és képesek a használatára is?
2013. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De gondolom te értelmes barátnőt akarsz. És ha ők helyesnek tartanak, akkor mi a probléma?
2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már semmi önbizalmam, mert folyton csúfolnak, gúnyolnak ezek a szépnek tartott, de belül üres, szívtelen lányok és nagoyn rosszul esik, szorongok meg úgy érzem kevés vagyok a lányoknak, hiába van egy kevés, akinek bejöttem, ha annyira sok a felszínes csaj, ők vannak többségben, ők rondának tartanak.
2013. jún. 19. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
miért számít, hogy a nagy többség mit gondol? elég ha önmagadra figyelsz, ne akarj már mindenkinek megfelelni (:
2013. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!