Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért kegyetlenkednek...

A csajok miért kegyetlenkednek a rendes fiúkkal, hogyan lehetnék rossz fiú, hogy ne tudjanak többet ártani nekem a lányok? A rossz fiúk, akik csúnyák, ők hogy csinálják, hogy a lányok még sírnak is miattuk, mert annyira akarják őket?

Figyelt kérdés
Elképesztő, hogy folyotn keygetlnekednek velem a lányok. Például szórakozásból letiltanak facebookon vagy rondának neveznek, szinte élvezetből a lelkembe gázolnak folyton, úgy, hogy én nem is ártottam nekik. Jó, lehet tényleg csúnya vagyok, bár szerintem csak átlagos, mert tetszettem már több lánynak is, ezt tudom biztosan. Egyre jobban kiábrándulok és kezdem meggyűlölni a női nemet a folyamatos ellenem elkövetett kegyetlenkedései miatt.
2013. jún. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

jaj bántanak a zsófikáék meg az ilikéék tanárnéni nyenyenye

Najó fiúk elég volt h mindenki sír

Ne élj facebookon hanem mozdulj ki

2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"rossz fiúk, akik csúnyák"

Azt hiszed nekik több barátnőjük van? Manapság b**inak, de legalább félig nőnek kell kinézned hogy labdába rúghass. Elmúlt az az idő amikor a nőknek férfi(magyarul rosszfiú) kellett.

Ma az a rosszfiú aki apuci kocsijából kiszállva odanyög egy ilyet a lánynak: "hééé,jó vagy nálam".


Az igazi rosszfiúk meg "fúúúúj, ezek nem márkás cuccokat hordanak." és "fúúúj, nem hajlandó eltartani, pedig nekem igényeim vannak(műköröm,érted, az mióta igény? :D Szánalom."


utána meg sírnak hogy nincsenek igazi férfiak. Az igazi férfi nem fog elvinni plázázni egy nőt. Egy férfi alapból köp egyet pláza szó hallatán.

-----------


te meg kapd össze magad, kit érdekel hogy egy téged alapszinten nem ismerő h***e p*csa mit mond? Ha rám azt mondja valaki hogy csúnya vagyok, annyi a válaszom: "ki vagy te hogy véleményt mondasz másokról?"

2013. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] - Ingyé videjó! :)
2013. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom miről beszélsz :)

Szerintem vagy szépen fokozatosan kezdj te is "elhomokosodni" mint a többi "fiú", vagy (amit ajánlok), fogadd el, hogy te egy normális ember vagy és próbáld meg lesz*rni azokat a szemét k*vákat! Tudom, hogy nehéz mert velem is ugyan ezt csinálják, csak velem még a fiúk is és én még egy lánynak se tetszettem szóval egy teljes genetikai elsz*rt hulladéknak tartom magamat (De ez lényegtelen). Szóval próbáld meg elengedni a füled mellett amit a mai tinipics*k mondanak, mert te is tudod, hogy nincs igazuk, és a világban a hozzád hasonló rendes emberből van kevesebb, úgyhogy maradj ilyen és SOHA ne akarj másra hasonlítani! :) (Bocsi a sok csúnya szó és a hosszú szöveg miatt :D)

17/F

2013. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!