Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez így gáz (bővebbért klikk)?

Ez így gáz (bővebbért klikk)?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy lány akinek szerintem tetszettem , később kiderült, hogy egy suliba is járunk. Gyáva voltam és nem mertem lépni (erről bővebben), időközben elballagott és azóta nem láttam. A nevét azóta tudom (facebookon kidobta a "Kit ismerhetek?") és egyedülálló. Sokat változtam testileg és viselkedésben is (pozitív irányba). Anno szinte beleestem, a fejemben járt mindig, de mégis gyáva voltam, csak facebookon voltam hajlandó ráírni egyszer, de nem írt vissza. Vagy nem kapta meg, vagy nem látta, vagy csak egyszerűen gáznak tartotta, hogy nem merek odamenni hozzá.


A napokban eszembe jutott és mivel nincs barátnőm, lehet írnék neki, mivel személyesen elég csekély az esélye, hogy bárhol is találkozzunk. Vélemény?


2013. jún. 20. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nem írt vissza.


nem érdemel több levelet.

2013. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem ő volt a szemét, hanem én a balfék. ettől függetlenül a levél után nem változtak a jelek, ugyanúgy mosolygott, nézett... és nem csak suliban. ja és azért röhejes kinézetem se volt, hogy azért mosolygott volna :D
2013. jún. 20. 17:32
 3/3 AgeOne válasza:
Egyértelműen írj rá! Most mit veszíthetsz? :D A Legrosszabb esetben sem lesz rosszabb a mostani helyzetnél amikor semmi nincs... Ha vissza ír és dumáltok akkor hívd el valahova és majd meglátod mi sül ki belőle!
2013. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!