Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezeknek a mai lányoknak...

Ezeknek a mai lányoknak semmilyen fiú sem jó, miért lettek ilyen válogatósak külsőre? Mire várnak?

Figyelt kérdés
De most komolyan már őrület, egyiknek sem tetszem vagy mi bajuk van ezeknek velem? Tök normálisan próbálkozom, mindenfelé és egyik sem valami lelkes, többnyire közömbösek. Ezek után annyira elment a kedvem, hogy már nem is látom értelmét próbálkozni, úgyis csak megaláznak folyton. Én csak szeretnék egy lányt szeretni, aki viszont szeret, jó lenne megélni az igaz szerelmet. Annyira fáj a sok szerelmes pár látvány, olyan jó már nekik. Én is úgy szeretnék már végre ölelgetni, csókolgatni egy lányt, de nem akármilyet, csak olyat, aki meg is érdemli, mert jellemre szerethető és külsőre is az esetem. Az a baj, hogy a lányoknak nem tudom miért fontos ennyire, hogy tökély leegyn a fiú külsőre vagy most ők tényleg ennyire furán működnek, hogy inkább várnak a tökéletes hercegre és esélyt sem adnak egy aranyos fiúnak?

2013. jún. 20. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit szánalmas vagy... Randaság:D
2013. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így van sajnos.Én is ilyen helyzetben vagyok,már lassan ott tartok,hogy szarok rá.7 éve nem jött össze semmi,így hát egyre szarabb. :/
2013. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Főnök ez cumi.. de ezzel kell megbarátkozni. Annyit tehetsz, hogy megadod nekik amit akarnak. Én is így voltam kb tavaly ilyenkor. 185 centi magas voltam és olyan 58kiló.. nem kellettem senkinek. Azóta eljártam edzeni, számoltam a kalóriákat, most 187 centi és 78 kiló vagyok. Az utóbbi 3 hónapban volt egy barátnőm (sajnos elköltöztek és nem tudtunk találkozni ezért lett vége) 2-en kérdeztek rá, hogy mi volna ha több lenne köztünk... és 1 csaj hajtott rám eléggé

feltünően. Szóval ha egy csaj azt mondja, hogy nem a test alapján választ az hazudik...

2013. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18/F 3-mas voltam.
2013. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én is úgy szeretnék már végre ölelgetni, csókolgatni egy lányt, de nem akármilyet, csak olyat, aki meg is érdemli, mert jellemre szerethető és külsőre is az esetem."


1. Akinek mindig van partnere, az nem az igazit találja meg, csak alkalmilag mindig el tud szórakozni. Úgy látom, te nem erre vágysz.


2. Mondd csak, külsőre milyen az eseted? Gondolom nem 165 cm/80 kg...akkor mondd csak, ezeknek a mai fiúknak semmi sem jó, miért lettek ilyen válogatósak külsőre? :O

2013. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

tudsz csatolni képet?

hány éves vagy?

hol laksz?

2013. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Fú, elfogyott a citromos söröm.
2013. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%
Hát igen, a fiúk ugyanúgy válogatnak, sőt...
2013. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LeftBehind ***** válasza:
Na azért álljon meg a gyászmenet csajok! Nem kevés példát láttam már,hogy tök normális kinézetű srác durván kövér csajjal volt,de az ellentéttel valahogy még nem találkoztam!
2013. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!