Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél veled azonos...

Ismerkednél veled azonos neművel? Tényleg annyira népszerű a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, amit itt olvasok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Tényleg ilyenek a mai fiatalok, hogy mindegy nekik a párjuk neme, és ha az azonos de gyereket akarnak, akkor még örökbe is fogadnának?


Te ismerkednél veled azonos neművel? Korod, nemed?



2013. jún. 21. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedni ismerkednék, de az ellenkező nemhez vonzódok. 17/F
2013. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mostanában divatos...

Nem hinném,hogy el tudnám képzelni,hogy pl munkából megyek haza,és egy másik pasinak adok csókot,simogatom,kérdezem a dolgairól,szerelmes lenni bele.

Haverkodni,az más,de szerelmet keresni nem.

24 vagyok

2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Ez itt a szerelem szex rovat, nem a baráti ismerkedésről kérdeztem! :-)) További válaszokat ennek értelmében szíveskedjetek küldeni! :)
2013. jún. 21. 10:04
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Hetero vagyok, miért tenném? Határozott nem a válasz.


Azt viszont sosem fogom megérteni, miért gondolja mindenki, hogy attól, hogy felszínre került a probléma attól divat lenne melegnek lenni. Szerintem 50 év múlva ezt a témát is olyan értetlenül nézik majd az emberek, mint most azt, hogy a nők nem szavazhattak valaha.


Az örökbefogadással kapcsolatban pedig gondolkodj el egy kicsit. Te miért nem vagy meleg? Feltételezed magadról, hogy ha egy meleg pár nevel fel, akkor nem ilyen lenne a szexuális identitásod? Gondolom, erre határozott nem a válasz. Akkor miért is feltételezzük, hogy egy meleg pár mellett meleg lesz egy gyerek is? Eleve minden ember alapértelmezetten feltételezi magáról, hogy hetero, így a melegeknek is egy folyamat ameddig felfogja és feldolgozza, hogy ő meleg. Egyikük sem feltételezi, hogy melegnek lenni jobb, mint heteronak. Nem hiszem, hogy létezik olyan épeszű meleg a világon, aki egy gyereket meg akarna győzni arról, hogy legyen meleg. Szerintem egy meleg pár mellett ebből a szempontból pont, hogy nyitottabb, toleránsabb nevelést kaphat akár.


Ami már egy reálisabb probléma, hogy egy gyereknek azért kell egy anyuka ugyebár. Ellenben most gondoljunk bele ebbe is: örökbe fogadni árva, vagy eldobott gyereket szokás. Ha egy intézetben nő fel, akkor sem lesz anyja, így viszont lesz valamiféle családja. Elég demagóg dolog azon köpködni, hogy milyen torz értékrendet ad egy meleg pár egy gyereknek, de gyűlöletre nevelni, birkának idomítani, a szülő alanyi jogán nem megfelelő helyzetbe kényszeríteni egy gyereket tök megszokott. Igazság szerint elképesztő mennyiségű ember olyan szinten alkalmatlan gyereket nevelni, hogy döbbenet, és általában éppen ők köpködnek, milyen eltorzult gyerekeket nevel majd fel két b*zi.


Szerintem vannak gyereknevelésre alkalmas és nem alkalmas emberek, és e tekintetben huszadrangú szempont, hogy b*zi vagy sem. Ők legalább tuti, nem fogják szűklátókörű, soviniszta felfogásban felnevelni a gyereket, mert annak a lóf*sznak már érezték a másik oldalát.

2013. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem köcsögölök és engem sem fognak, ha erre vagy kíváncsi.


27/f

2013. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem fognak, záródik a cellaajtó, lámpaoltás :D
2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett b*zi mindenki, nefélj. Bár nemértem azt hogy mért kell ezt kvázi reklámozni. Ez deviancia, hiába probálják eggyes körök másként beállítani. Mindazonáltal a tásadalom nagytöbsége nem kiváncsi erre a viselkedésformára csak ezt az exibicionista homokosok nem értik meg.
2013. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na jó tényleg, akkor igen :DD
2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Bár nemértem azt hogy mért kell ezt kvázi reklámozni."


Két okból: egyrészt, hogy köztudatban legyen, hogy megszokják az emberek, másrészt meg mivel mindenkit foglalkoztat a téma - ha más ért nem is, hogy dühöngjön rajta -, így a média tolja orrba szájba.

2013. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem én ezt nem azrt irtam mert nem értem csak ez nem jó, az meg hogy az embereket mi "érdekli" sajnos a média dönti el, vagyis az emberek azt a szemetet nézik amit elélyük tesznek igy mára már senki nem botránkozik meg egy ku*ván vagy egy bu*in. És ez igy nem jó és nem helyes!!
2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!