Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nagy hátrány nálatok,...

Lányok nagy hátrány nálatok, hogy nem beszélem helyesen a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés

Tudom furcsán hangzik ez a kérdés, de gyakran amiket mondok az nyelvtanilag hibás néha elfelejtek szavakat vagy rosszul fogalmazom meg amit mondani szeretnék és néha félre értenek, szövegértés sem az erősségem.

Magyar érettségim is csak kettes lett. Nem vagyok bevándorló még roma sem vagyok, de ezzel a gonddal már régóta küszködök.


2013. jún. 21. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Jaa azt hittem külföldi vagy. Hát ha valamilyen betegség miatt van ez, akkor nem hátrány.
2013. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát apámtól örököltem, nagyon dadogós volt, én szerencsére enyhén örököltem tőle, és ő se beszélte jól a nyelvet.
2013. jún. 21. 11:35
 3/12 anonim válasza:
nem ez számít egy kapcsolatban, sőt akár még aranyos is lehet :)
2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha külföldi lennél semmi gond nem lenne ezzel. Igy azért fura. Nem lehetne ezen valahogy fejleszteni??? Egyébként biztos van oylan lány akit ez nem zavarna.
2013. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

engem zavarna. még ha üzenetben is ír valaki, és nem helyes, akkor nem játszik nálam a srác...

pl. volt hogy kaptam egy tök cuki sráctól üzenetet, amiben írta h szeretné ha több lenne köztünk mint BARÁTCSÁG!!!

hát, egyből töröltem az üzit. tudom bunkóság, de ennyiből már utána nem tudom komolyan venni...

2013. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyelvtani hibákra értettem nem helyesírásra! Az ilyenekre azért figyelek!
2013. jún. 21. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös nem csodálom:)))

Van akinek ez esetleg sznobság, szerintem meg egy alap feltétel hogy valaki tudjon helyesen írni és beszélni.

2013. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 14 pontot buktam magyar érettségin, de azért ilyen miatt még nem tapasztaltam problémát, szóval ne parázz kérdező :)
2013. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mint az 5ös. Kicsit igen, zavarna bevallom, például ha elmegyünk társaságba, elég kellemetlen lenne, beszéd közben, de persze tudom, nem az ő hibája. De ha nagyon, nagyon vonz a srác, akkor nem csinálnék ebből ügyet.

Ami meg a helyesírást illeti, az ábrándít ki a legjobban. Én is kapok üzeneteket, kedvesebbeket-bunkóbbakat, de ha meglátom a förtelmes helyesírást, vissza se írok. Szerintem ez beletartozik az alap műveltségbe, hogy hétköznapi szavakat illik helyesen leírni.

2013. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom elég ritkán vétek helyesírási hibákat inkább nyelvtanit.
2013. jún. 21. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!