Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nagy hátrány nálatok,...

Lányok nagy hátrány nálatok, hogy nem beszélem helyesen a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés

Tudom furcsán hangzik ez a kérdés, de gyakran amiket mondok az nyelvtanilag hibás néha elfelejtek szavakat vagy rosszul fogalmazom meg amit mondani szeretnék és néha félre értenek, szövegértés sem az erősségem.

Magyar érettségim is csak kettes lett. Nem vagyok bevándorló még roma sem vagyok, de ezzel a gonddal már régóta küszködök.


2013. jún. 21. 11:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ismerkedtem egy lánnyal pár hónapig a neten, minden stimmelt aranyos volt szép is de amikor találkoztunk és megszólalt...elmosolyodtam, beültünk egy üccsire és hosszabban dumálni kezdtünk a mosoly átalakul röhögéssé. számomra illúzióromboló ha egy lány nem tud kommunikálni, megköszöntem neki h találkozott velem de mondtam h ebből sajna nem lesz kapcsolat, barátok maradtunk.
2013. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én idegesség miatt szoktam össze-vissza beszélni!:D
2013. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!