Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetetek tutira azért...

Szerintetetek tutira azért nem találtam még olyan lányt, akivel kölcsönös lett volna a testi vonzalom is legalább, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem az alacsony, vékony, normális, nem elhízott lányok jönnek be. Azt érdemes tudni, hogy én is alacsony, vékony fiú vagyok. Facebookon írták már képem alá, hogy cuki vagyok, de lájkot is csak két álnytól kaptam, aki nekem si bejött külsőre, egyikre rá is írtam, reméltem, hogy bejövök neki és akar ismerkedni, de amikor a találkozót akartam neki felhozni, hirtelen nem válaszolt. Nem értem, ezek után már tartok tőle, hogy nincs is olyan lány, aki nekem is tetszene és én is neki. :(

2013. jún. 21. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2013. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,küldj egy képet magadról és megmondom h mi a véleményrm és h szerintem mi a helyzet.persze csak ha akarod :)
2013. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
komolyan... szerintem mind a 203346 kérdést ez a gyerek írta ki...
2013. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te atyaég, ne a nyamvadt fb-on éld már a társasági életedet!!!!!

Meg talán nem kellene letámadni szegény csajokat egy like után:D

"Szia, láttam tetszett a képem, mikor menjek át hozzád d*gni?" Kb ez jön le belőle.

A VALÓ ÉLETBEN tessék nézelődni, nyitott szemmel járni.

2013. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már egyáltalán facebookon kívül ismerkedni? Hány éves vagy?
2013. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azért mert egy csaj lerázott el ne kezdj már itt keseregni! Próbálkozni kell. Ha már írták h cuki vagy az jó jel.

Nekem is tetszik egy csomó pasi, de attól még járni nem akarok velük. Nem csak a külső számít!

2013. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy egyeseknek ennyi önbecsülésük sincs,aztán meg megkapjuk h lehurrogunk itt mindenkit,na szép mondhatom
2013. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!