Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy szép, vonzó...

Szeretnék egy szép, vonzó lány barátot, de csak azért, mert még ilyen barátom sosem volt lányban, lehet bekattantam? : D

Figyelt kérdés
Vágyom egy szép lány barátra, úgy, hogy nem vagyok valami nagy szám külsőre( bár több lánynak bejöttem már, helyesnek tartott, de sokan meg épp ellenkezőleg, rondának). Mindegy, tetszettem már szép lányoknak is, de nem ez a jellemző, őszintén szólva. Szerintem, ha lenne szépnek tartott lány baártom, még, ha nekem nem is esetem, akkor jobban menne újra a csajozás is, ugyanis mostanság nem igazán találom a párom. Egy lány barát meg sokat segíthetne a csajozásban. Ha kell én meg neki a pasizásban, bár szerintem nagyon nincs szüksége egy szép lánynak segítségre. :D
2013. jún. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha akarod akk dumálhatunk :) küldessz képet priviben?
2013. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnél egy nőnemű szárnysegédet? :)
2013. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!