Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy engem csak...

Az miért van, hogy engem csak nagyon kevés lány tart helyesnek, és ők is inkább ilyen értelmes, kedves, átlagos külsejű lányok, míg a legtöbb lány meg rondának tart, főleg a butábbak, szívtelenebbek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor el kell fogadni, hogy ronda az ember vagy mit mondjon, ha kérdezik a külsejét, ti mit mondtok, ha a külsőtöket kérdezik?

Mert, ah azt mondom, hogy helyes vagoyk, akkor nagyképűnek tűnök, meg hát sokan rondának tartanak tudomásom szerint, de ha azt mondom, hogy ronda vagyok, akkor az megint nem teljesen igaz, mert több lány is helyesnek tartott már.



2013. jún. 24. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülj neki, hogy egyáltalán véleményt alkotnak rólad, foglalkoznak veled.
2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nekik speciel eddig még nem tetszettél.
2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki rondának tart az nem szívtelen, csak őszinte.
2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt h itéld meg te h milyen vagyok.ezt kell mondani.

Annyira megnéznék egy képet ezekről a csúnya emberekről.

2013. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egy csaj helyesnek tart akkor lett volna valami, csak azert mert egy csaj azt mondja hogy ne hisztizz neki nem jelent semmit
2013. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!