Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinttek adjam oda magam az...

Szerinttek adjam oda magam az első kövér lánynak, aki azt mondja, hogy el tudna fogadni párjaként?

Figyelt kérdés
Sajnos, túl sokszor kaptam már meg, hogy ronda vagyok, míg csak nagyon kevés lány mondta, hogy cuki, aranyos vagyok, de ez is azt jelenti csak burkoltam, hogy nem tudnak hozzám vonzódni a lányok. Így úgy tűnik kénytelen leszek odaadni magam valakinek, még, ha én így sosem leszek boldog is, utálok cuki, aranyos srác lenni!:(

2013. jún. 24. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csillogott a szeme XD részegen nekem is csillog a szemem ;)
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csajok mondták már, hogy cuki vagyok, hidd el én magamra csak a ronda szót tudnám használni, mert van két szemem...
2013. jún. 24. 22:30
 13/17 anonim ***** válasza:
A cukit én akkor szoktam mondani, ha nem akarom megbántani a lelkét, hogy rém ronda :D
2013. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát az alapján amiket a kövér lányokról irsz, miért csodálkozol, hogy téged kiröhögnek és megaláznak? Nekik is vannak érzéseik mint pl neked.
2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább kötnéd fel magad te elmebajos!
2013. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előbb kalapáld helyre magad, aztán próbálkozz be másnál. Hogyan várhatnád el azt, hogy szeressenek, tiszteljenek, férfiként tekintsenek rád, ha te magad nem így érzel? Ja, ha meg összehoz egy másik hasonlóan selejtes önbecsülési problémával szenvedő nővel a sors, akkor az nem kell, mert szánalmas, undorító, ciki! Tudod, a te hozzáállásod, és az önsajnálatod a ciki, szánalmas és undorító! Szerinted kinek kell ez?!
2013. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem Artu-nak add oda magad [link] Tutira bebizseregnél tőle!

Konklúzió: ne kérdezz hülyeséget (pláne sokadjára), és nem kapsz hülye választ.

2013. júl. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!