Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok ilyen sikertelen a lányoknál, mert túl sokat adok mások véleményére a külsőmet tekintve és benyalom, hogy egy ronda senki vagyok?

Figyelt kérdés
Mert igen, tény, hogy nem vagyok egy álompasi, ezen nincs mit tagadni, de mégis voltak már lányok, akiknek bejöttem, bár ezt nén sem vágom miért, viszont megfigyeltem, hogy ezek a lányok inkább ilyen visszahúzódó, értelmes lányok voltak, hasonlók hozzám és volt köztük szép is! Azt hiszem én túl sokat ado mások véleményére, ha lerondáz valaki minek kell felvenne, más lányoknak már bejöttem, de az a baj, hogy még így sem volt barátnőm, semmi tapasztalatom szinte, pár részeg srmáoláson kívül, így önbizalmam semmi, egy szép csajnál emiatt nem merek sosem próbálkozni, mert oda már tökösnek és tapasztalt alfahímvadállatnak kell lenni, ami így nem tudok lenni, folyotn olyan csajokra hajtok, akik kevésbé szépek, könynebb prédának tűnnek, de még így sem igazán megy a dolog, lehet azért, mert még így is érze, hogy egy kis senki vagyok?
2013. jún. 25. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye, olyan vagy amilyen. Ha a barátaid tanácsait megfogadod az elég, legyen önbizalmad!
2013. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdésed végén a kérdőjelet cseréld ki felkiáltójelre, és hoppá, már felesleges is volt feljönni! :) (nem ironikusan írtam)
2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!