Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez a srác mit...

Szerintetek ez a srác mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

nem rég ismerkedtünk még és már azt szeretné hogy aludjak nála :o pedig még nem is járunk de nekem nagyon bejön, és teljesen elvagyok keseredve hogy mi van ha csak megakar fektetni...és még szűz vagyok és tudja is...

16L


2013. jún. 26. 13:27
 1/9 Amélia:) ***** válasza:
100%

Na vajon mit akarhat?

Találsz jobbat...

2013. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamar szeretném ha ott aludni és kajakra nem azért hogy megd*gjam. Egyszerűen jól esik hogy a karjaimban fekszik el és úgy kelek hogy ott van mellettem.De persze nem hiszem hogy sokan így vannak ezzel :D
2013. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő is pont ugyanezt mondta, csak egy kicsit parázok :) de köszönöm :)
2013. jún. 26. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erősen gyanús, hogy le akar feküdni veled, szóval azért légy óvatos!
2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Aztán ,ha dugni is akar akkor mivan? Attól ,hogy türelmetlen még nem biztos ,hogy nem hosszútávra tervez.
2013. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar. Ha nem azt akarná, akkor várna még egy kicsit. Nem is jártok, azt sem tudod, hogy mit akar, mik a szándékai. Azt tudja, hogy tetszel neki, és így könnyebb lesz neki, hogy az ágyába csaljon. Aztán majd etet mindenféle dajkamesével. Ha nem csak szexet akarna, akkor először nappali randira hívna, nem át magához, hogy ottaludj!
2013. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is szeretném, ha egy lány a karjaimban aludna el, és mellette ébrednék, de 100% hogy nem ilyen hamar vetném fel az ottalvós ötletet egy lánynál sem. Talán pont ezért nem, mert sejteném, hogy azt fogja gondolni, hogy csak "arra" kell.
2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Aludj ott nála, ha meg szexet akar küldd el a francba. Ha nagyon erőszakoskodik rúgd tökön és hagyd ott, bár nemhiszem hogy ilyesmi előfordulna.
2013. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy együtt alszotok az még nem jelenti azt hogy kell is valamit csinálnotok... főleg meg ha te nem is akarod hogy megtörténjen... mond meg neki hogy te még várni szeretnél vele ha meg elhagy akkor tudod hogy mit akart és nem is szeretett igazán...
2013. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!