Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok ezt nem értem, milyen...

Csajok ezt nem értem, milyen esetben teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Buszon álltam a csuklóban, Ő ott ült menetiránnyal hátrafelé.20 percig utazott, de azalatt végig nézett és mosolyogtunk egymásra. Leszálláskor odalépet, rám mosolygott és adott egy nyelves csókot(telefonszám helyett...). Semmim nem tűnt el, nem ragasztott rám poloskát. Mi ez, valami fogadás volt?

2013. jún. 27. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadás, vagy kattant, vagy növelte az önbizalmát, vagy szimplán bejöttél neki és ennyire lotyó.
2013. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kikérem magamnak,én ilyet soha nem tennék. 26/N
2013. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogadasbol en tuti nem csokolnek meg senkit. Csak olyat veszek a szamba, ami tetszik, arra meg nem fogadnek. Nem hallottam meg ilyen fura esetet, de lehet egyszeruen csak bejottel neki es ilyen modon nyilvanitotta ki. Szamot meg azert nem adott, mert lehet van pasija es csak kostolot akart.
2013. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!