Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan akinek...

Van itt köztetek olyan akinek a párja nem nézi jó szemmel, hogy itt teszitek fel a kérdéseiteket és adott esetben nem velük beszélitek meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kèrdès.Èn nemrèg vagyok ezen az oldalon,de a baràtom amikor megtudta, mivel mindent megmondok neki, elõször egyàltalàn nem örült neki, de amikor elmagyaràztam hogy ez nem tàrskeresö vagy ilyesmi, ès hogy bàr vannak idètlen vàlaszadòk,de a normàlis vàlaszok sokszor segìtenek, màr megèrtette ès elfogadta.De emellett azèrt ugyanugy megbeszèlek vele mindent.Nàlatok mi a helyzet?
2011. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából én se régen vagyok itt, és pont ezért merült fel bennem ez a kérdés! Amit leírtál meglepett, mert szinte 100%-ban biztos voltam benne, hogy amikor a páromnak elmondom, akkor Ő sem fog neki örülni, és majd én is magyarázkodhatok. Nem így lett, viszont most többet beszélgetünk, mert elmesélem neki, hogy ki mit írt!:)
2011. dec. 5. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ènis elmondom neki ki miket ìr ès kérdez.Megbízik bennem.Amùgy engem elöször egyàltalàn nem lepett meg, mivel fel volt hàborodva, de aztàn mås lett.
2011. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!