Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne barátnőm, ha...

Hogyan lehetne barátnőm, ha nem vagyok egy nagy darab, erős állat, hanem épp ellenkezőleg, pici és gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Főleg genetikai okok miatt, másrészt anyagcsere gondjaim vannak, így minden átmegy rajtam, hízásra, tömegnövelésre, izmosodásra képtelen vagyok, már próbáltam pedig a kondis életet, de csoda nem történt, rengeteg pénzbe került nekem a nagy semmiért. Ráadásul erőltetett volt az a sok zabálás is, nem is szerettem azt az életet, bár sportolni jó, de zabálni utáltam ilyen erőszakos módon.

2013. jún. 27. 14:56
 1/4 anonim válasza:
nem kell így erőltetni.. ha egy lánynak nem tetszel olyannak amilyen vagy akkor mehet a levesbe..
2013. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress pénzt
2013. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Olyan nem létezik hogy izmosodásra képtelen vagy. Ajánlom a Fegyencedzés című könyvet, elég sikeres, és csak otthoni (ingyenes) gyakorlatok vannak benne. Mellé veszel valami lightos tömegnövelőt, vagy akár egy kis multivitamint, és lesz eredménye.
2013. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kínálat-kereslet mond valamit?

Miután a keresleten aligha tudsz változtatni, érd el, hogy olyan legyél, akire van kereslet. Nyilván te is ezt próbáltad, de nem csak kigyúrtakra van kereslet. Vannak lányok akik imádnak túrázni, és ilyen fiút keresnek, vannak lányok, akik imádnak olvasni, és ilyen fiúkat keresnek, vannak lányok, akik imádnak zenélni, és ilyen fiúkat keresnek, és még sorolhatnám, amíg túl nem lépem a megadott karakter keretet. Nyilván ne abba akarj jó lenni, amiben nem lehetsz, találj valamit, ami NEKED tetszik, foglalkozz azzal, aztán csak találsz majd egy lányt, akivel közös az érdeklődésetek.

2013. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!