Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha így megváltozo...

Az normális, ha így megváltozott fura mód a gondolkodásom a külsőmről vagy már ez a kóros elmebaj első jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve még én is rondának tartottam magam, nem mertem kezdeményezni egy lánynál sem, aztán ez így volt még később is és ma is, de már kb. két éve aktívan próbálkozom lányoknál személyesen és neten is, de egy rakás csaj nagyon bunkó, főleg neten, rondának neveznek és olyanaokat írnak, hogy ne is merjek írni nekik többet. A legdurvább példákat emeltem ki, persze szerencsére vannak még szótlan típusok is, akik annyira tisztelnek, hogy még egy sziára sem képesek válaszolni, pedig látták az üzenetem, persze sok lánynak van pofája rám írni, hogy lájkoljam már a profilképét... Na mindegy nem is ez a lényeg most, hanem, hogy mostanság valahogy sokat fotózni kezdtem magam és néha meglátom magamban a szépet, nem is értem miért fikáznak ennyire, mert bár tény, hogy nem vagyok egy helyes páwa vakarcs, de nem is tartom magam már olyan hű, de ronda gyereknek, ahogy nekem a csajok folyton próbálják elég durva hangnemben beadni. Úgyhogy már csak röhögök a csajok ostoba csúfolódásaim, főleg, amikor ilyen lófejű, rondaságok mondják, vicc, hogy még a csajok közt is van egy rakás csúfság, akinek van pofája helyes fiúkról álmodozni. No, ha ők megtehetik, akkkor én sem fogom alábbadni, nekem is van vágyam, egy értelmes, kedves, megértő, hűséges, humoros, jófej, vékony, normál testalkatú, szép arcú lány. Nem fogok lejjebb adni, én is megérdemlem a boldogsáto, mint ez a sok beképzelt, szívtelen, egoista, buta csaj is például.



2013. jún. 27. 22:53
 1/2 My Conserve ***** válasza:
Azokat akarod követni, akik csak álmodoznak?
2013. jún. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Martin55 válasza:
:) xd
2013. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!