Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves korukra égnek ki a...

Hány éves korukra égnek ki a Nők annyira, hogy nem a külső az elsődleges nekik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70-80 éves korukra.
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
25-30
2013. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bár igazából 18 éves kortól egyre jellemzőbb lesz, hogy a lakás/munka/stb. nagyon fontos, de a külső még mindig nagy szerepet játszik. Viszont korántsem annyit, mint a 18 év alattiak körében, akiknél szinte csak az számít.
2013. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo, azert ne kevert a bilit a Vilivel.


Kiegni a felnott film szineszei szoktak, nem a nok.


Egy tisztesseges haziasszony, feleseg sosem eg ki, de oket nem is a kulsoseg erdekli, hiszen ezert van hamar csaladjuk.


Ugy latom te az elobbit keresed.

2013. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ne égess ki!xd
2013. jún. 28. 16:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Kb. 30, onnantól a pénz fontosabb.
2013. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én már most belső alapján döntök. Így vettem észre. Akibe most vagyok szerelmes az sem valami jóképű fiú. 12/L
2013. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
20 éves vagyok, volt jó pár igazán helyes srác a környezetemben, akikkel kialakulhatott volna kapcsolat, mégsem őket választottam. Nem éreztem volna biztonságban magamat mellettük, másrészt nem voltam úgy igazán egy hullámhosszon egyikükkel sem, nem fogtak meg, hiába a jó test. A párom is helyes a számomra, de nem az kigyúrt, izmos fajta, viszont egy életet is le tudnék vele élni. Ne általánosítsatok. Nekem biztonság és szeretet kell, nem felvágás és pénz. És ezt a környezetemben levő lányokról, barátaimról, ismerőseimről is el tudom mondani. Szerintem ne mást szidjatok, hanem mozogjatok más körökben. Ha meg nagyon akarnám, akkor a férfiakra is rá tudnám hárítani a "miért csak a külső a fontos nekik" dolgot. A helyes kérdés így hangzik: hány éves korotokra fogjátok végre befejezni a hisztit, és nem általánosítani egyből, ha valami csalódás ér titeket?
2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj!
2013. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as nagy király vagy! :D

Kíváncsi vagyok mi az ami megfogott benne.. és más emberbe nincs meg??

2013. jún. 28. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!