Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány éves korukra égnek ki a...

Hány éves korukra égnek ki a Nők annyira, hogy nem a külső az elsődleges nekik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az fogott meg benne, hogy igazi férfi. Vette a bátorságot, ismerkedni kezdett velem, de valahogy nem úgy, mint a többi srác, pedig fiatalabb, talán még csendesebb is náluk. Van benne valami. Nincs háza, nincs kocsija, nem gazdag, de olyan ember, aki kitartó, és akire maximálisan lehet építeni. Ha nem sikerül neki valami, nem nyafog, nem hisztizik, nem másra fogja, megcsinálja. Mellette én is sokkal kitartóbb lettem. Hát nem tudom, lehet erre születni kell... :) azért hajrá, srácok.
2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ez az! :D

Csak kitartás,bízzunk a szebb jövőbe!

2013. jún. 28. 17:33
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem kiégés, hanem értékrend kérdése. Tudod, ki mit hoz a családjából például... nekem a HAT éves lányom magyarázta valamelyik este, hogy egyáltalán nem számít, hogy mennyire szép egy fiú, mert attól belül még lehet gonosz, és van, aki nem olyan szép, de jó ember.

Nem hinném, hogy már kiégett lenne. :)

2013. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát várd meg mire lesz olyan 18 vagy még annyi se..

aztán majd látod a helyzetet.:)

2013. jún. 28. 18:15
 15/18 anonim ***** válasza:
# 14: Nem hinném. Ugyanis én is ilyen voltam világéletemben, pedig már nem vagyok mai csirke, de nem érzem magam kiégettnek. :)
2013. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
25-30éves koruk között valamikor. Amikor már ők sem annyira kelendőek.
2013. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
# 16: Ezt meg honnan veszed? 38 vagyok, és kelendőbb, mint húszévesen! :D
2013. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Menj fel egy internetes társkeresőre, és nézz szét a 45 körüli nők között. Még mindig James Bondot keresik.
2013. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!