Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti hogy viszonyultok...

Lányok! Ti hogy viszonyultok ahoz, aki szerelmet vall nektek, de ti nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Mármint nem utáljátok, csak egyszerűen a barátotok. Sajnáljátok őket vagy kinevetitek? Kort írjatok pls

2013. jún. 28. 23:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én tudnám kezelni a helyzetet,az már más,hogy ő is tudná-e..de általában utána már soha nem lesz minden a régi...L
2013. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kruse ***** válasza:

Kinevetni gyerekes dolog.

Inkább egy időre kerülöm, mert úgy mégis könnyebb elfelejteni valakit ha nincs semmi kapcsolat.


27L

2013. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálom kedvesen lekoptatni, aztán egyre kevésbé keresem majd a társaságát...
2013. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem nevetném ki!

De, ha nem tud a barátság szintjén megállni, akkor az lenne a legjobb, ha megszakítanánk a kapcsolatunkat!

2013. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mond meg neki kedvesen hogy nem az eseted légy vele őszinte . 20/l
2013. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félreértettél! Éppen azért kérdezem hogy hogy viszonyultok az ilyesmihez, mert fiú vagyok
2013. jún. 28. 23:49
 7/13 anonim válasza:
én meg szoktam annak mondani,hogy csak barátok lehetünk, majd kerülöm egy jóidőre.
2013. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én mindenképp tiszteletben tartanám az érzéseit, és semmiképp nem nevetném ki 21
2013. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy paraszt lehet, aki kineveti pusztán gonoszságból a másikat, és barátnak nevezi magát.

Előfordult már velem ilyesmi; őszintén elmondtam neki, hogy én csak a barátomnak tekintem. Azóta is jó kapcsolatot ápolunk, és sohasem történt semmi sem köztük, én már megtaláltam a páromat, ő még keresi, remélem hamar rátalál ő is :)

2013. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én borzasztóan érezném magam. Egyszerűen a tudat, hogy én megbántom őt azzal, hogy elmondom, ő csak barát, szinte kikészít. Mindenkivel igyekszek kedves lenni, mert szeretek másokat boldognak látni és szeretek segíteni az embereknek. Ha pedig valakit meg kell bántanom, valakinek csalódást kell okoznom, az olyan érzés, mintha gyomorszájon vágtak volna. Borzasztóan érzem magam. Persze csak magamra haragszok olyankor, hogy miért vagyok olyan, amilyen? A fiút teljes mértékben megérteném és megbeszélném vele a dolgokat teljes őszinteséggel. Nem hazudnék neki és próbálnék megoldást találni a helyzetre. Nem szeretném, ha ő emiatt kellemetlenül érezné magát.

Próbálnám megmenteni a barátságunkat.


14/L

2013. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!