Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A sulinkban van egy 17 éves...

Vikii15 kérdése:

A sulinkban van egy 17 éves srác nagyon aranyos kedves velem, de nekem most volt egy 11 hónapos kapcsolatom de már nem szeretem a pasim mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

dugjál ezzel is,

kinem sza.ja le,hogy mit tegyél,

2013. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben... Túl sok lehetőséged nincs. 1.: Szakítasz a régi pasiddal, és azonnal kezdesz a másikkal.

2.:Szakítasz a régi pasiddal, és vársz mondjuk egy hónapot, amíg kihevered a dolgot, és utána kezdesz a másikkal.

3.: Megpróbálod helyrehozni a régi kapcsolatodat, és elfelejted a másik srácot.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld úgy,hogy ne tudja meg a régi pasid! Csak azért mert ebből is kiábrándulhatsz
2013. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem szereted, dobd ki, aztán csinálj amit szeretnél
2013. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még egy olyan lehetőség is, hogy most azonnal kidobod a régit, és aztán összejössz az újjal :-) a szerelem nem fog visszajönni, főleg nem ilyen fiatalon, és aztán csak az idődet fogod sajnálni, amit a régi, sz.r kapcsolatban vesztegettél el!
2013. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!