Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem megy már nekem ez?...

Miért nem megy már nekem ez? Hát ennyire büszke lennék?

Figyelt kérdés
Az van, hogy hiába megyek oda lányokhoz a városban, ha valamit épp keresek vagy kérdezek, nem tudok tovább lépni, hogy elkérjem az elérhetőségüket, mert tartok tőle, hogy csak kigúnyolnának meg elküldenének a fenébe. Pedig elég jó lehetőségek ezek a csajozásra, de én már nem bízok a lányokban, olyan kis szemetek szoktak lenni facebookon is.
2013. júl. 1. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Ez nem büszkeség,hanem önbizalomhiány...Facebook...
2013. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem büszkeség...senki sem viseli jól, ha megalázzák, vagy szemétkedne vele, ok nélkül. De azért feladni sem szabad, egyszerűen próbáld megválogatni, kivel ismerkedsz. Nem kell rögtön elérhetőséget kérni, előbb ismerd meg a kiszemelted. Ha kedves, akkor nem fog elküldeni a francba, max finoman elutasít. És az máris sokkal emberibb és viselhetőbb.
2013. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miután kérdeztél tőle valamit, tereld tovább a beszélgetést. Ha látod, hogy érdeklődik, a testbeszédén érzed, hogy bejöhetsz neki, akkor nincs mitől tartani, elkéred a számát és kész.


Nem mondom, hogy nem lehet visszautasítás, de nem kell véresen komolyan venni ezt az egészet, talán ez a legjobb kifejezés/tanács. Még ha egy kicsit közhelyes is.

2013. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy a FBon mit csinálnak a lányok, az csak egy dolog. Aki elküld a csudába és bunkó, az annyit is ér, annak minek törődni a véleményével?
2013. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!