Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok, és bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és bele szerettem egy 26 éves férfiba. Nem vagyok büszke rá, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A srác Pesten dolgozik és hétvégente szokott haza jönni abba a városba ahol én is lakok...és szoktuk skypon tartani a kapcsolatot...úgy néz ki, mintha 19-20 éves lenne...nincs családja, gyerekei....tanult, főiskolán végzett a pasi és nagyon jó fej és mindenre nyitott és nagyon helyes is de most mit tehetnék? kezdem azt érezni, hogy többet érzek iránta, de nem vagyok erre büszke :(( és tudom, hogy sose lehetne köztünk semmi, de mégis...adtok tanácsot, hogy szeressek ki belőle?

2013. jún. 30. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kisszivem mindeki életében jön a szexi idősebb pasi korszak de majd elmúlik és találsz valakit a te korosztályodból
2013. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja elmúlik majd.. ennyi..
2013. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig úgy sem nyugszol amíg nem dugatod meg magad vele..
2013. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmúlik. Az idő mindenre gyógyír.

De ami nagyon fontos, ne tegyél addig semmi olyat amit később meg fogsz bánni. Én majdnem tettem.

Én is 26 éves vagyok, de nekem is volt egy ilyen korszakom 10 évvel ezelőtt. Annyira oda voltam a srácért, hogy bármit megtettem volna érte. Az volt a nagy szerencsém, hogy ő észnél volt és nem vette fel a közeledésemet, egy idő után már nem is válaszolt a kezdeményezéseimre. Fájt, borzasztóan fájt. De visszagondolva így volt jobb. És becsülöm benne, hogy volt annyira korrekt, hogy nem használt ki, pedig tehette volna.

2013. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondtam már, hogy felejts el !!!
2013. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos erre egyetlen gyógyír van. Megszakítani vele a kapcsolatot... Nem szabad beszélned vele. El kell foglalnod magad más dolgokkal. Barátok,barátnők,olvasás,rajzolás,házimunka,tanulás,bármi,csak ne gondolkodj túl sokat. Tegyél meg mindent annak érdekében,hogy minél kevesebbet gondolj rá. Ne álmodozz róla(pl arról h megcsókol,összejöttök),semmi ilyesmi. Ennyi a titok. Nem egyszerű tudom,de ha nem szakítasz meg vele mindennemű kapcsolatot,csak felerősödnek az érzelmeid,és egyre rosszabb lesz....
2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!