Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzem, hogy leszbiku...

Hogyan jelezzem, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok egy polgárpukkasztó típus, nem akarom különösképpen hangoztatni, hogy a lányok is érdekelnek..erről szó sincs. Idén megyek először a Balaton Sondra. Na már most jó ideje boldogtalanul szerelmes vagyok és le akarom végre zárni az életem ezt a szakaszát, ezért is örülök, hogy olyan helyre megyek, ahol lehetőség van új arcokkal találkozni. Nagyon megismernék egy hozzám hasonló beállítottságú lányt ott lent. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan jelezzem a többi leszbikusnak, hogy érdekelnek a lányok. Fessem ki a körmöm szivárvány színűre? Vegyek fel a hüvelykujjamra gyűrűt? Ti mit tennétek a helyben, hogy odajöjjenek a lányok?:)

2013. júl. 1. 18:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki is járt volna ott... max eltévedek és reggel visszajövök világosban :)
2013. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
elolvastam, jót nevettem :D azt hittem itt kevés jó arc van, de tévedtem..pogilány szerintem is jobban jártál, hogy nem mentél ki:DD
2013. júl. 2. 14:28
 23/28 anonim ***** válasza:

Ó légyszi elküldi nekem is valaki az előzményeket? nagyon kiváncsi vagyok:)

24 biszex nő

egyébként szerintem szemezz a lányokkal akik neked tetszenek,nekem ez bejött már párszor, mert észre lehet venni hogy hogy néz vissza rád, én abból mindig le tudom szűrni hogy valakit érdekelnek e nők

2013. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha írsz egy privátot, elküldöm.
2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
hát sajnos nekem ebben nincs nagy tapasztalatom, de remélem meg fogom érezni, ki hajlik a dologra:)
2013. júl. 3. 15:19
 26/28 anonim válasza:

Nahát.. Részben mintha magamat olvastam volna. :D Én is idén megyek először Soundra és én is gondolkoztam már azon, hogy jó lenne végre új embereket megismerni. Olyanokat is akik hasonló beállítottságúak mint én. Szóval ismerkedni és jól érezni magam.

Szeretnék megismerkedni lányokkal és igazából biszexuálisnak érzem magam. Bár meg kell mondjam, tapasztalatok híján elég képlékeny a helyzet nálam. :D

Tippet nem nagyon tudok kiötleni.. Előttem leírták, amit eddig is tudtam. Csak azért írtam, mert magamra ismertem kb és ezt meg kellett osztanom veled.

Amúgy sok szerencsét az ismerkedéshez a fesztiválon!

2013. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na, mi volt, kérdező? Bejött? :D
2013. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött be..de a fesztivált élveztem :) Azt hiszem a rabjává tett. Majd meglátjuk mi sül ki belőle jövőre.
2013. okt. 27. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!