Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzem, hogy leszbiku...

Hogyan jelezzem, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok egy polgárpukkasztó típus, nem akarom különösképpen hangoztatni, hogy a lányok is érdekelnek..erről szó sincs. Idén megyek először a Balaton Sondra. Na már most jó ideje boldogtalanul szerelmes vagyok és le akarom végre zárni az életem ezt a szakaszát, ezért is örülök, hogy olyan helyre megyek, ahol lehetőség van új arcokkal találkozni. Nagyon megismernék egy hozzám hasonló beállítottságú lányt ott lent. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan jelezzem a többi leszbikusnak, hogy érdekelnek a lányok. Fessem ki a körmöm szivárvány színűre? Vegyek fel a hüvelykujjamra gyűrűt? Ti mit tennétek a helyben, hogy odajöjjenek a lányok?:)

2013. júl. 1. 18:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Dog ő akkor is sütött,amikor boldog volt,azért említettem neki :D
2013. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Hé, hogy kibeszéltek engem itt a hátam mögött! :D

Még csak 5 percenként egy választ írhatok két napig, addig csendesebb vagyok :)


(Pogácsás lány:D)

2013. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

linkeljétek már be légyszi az előzményeket, ha vannak:D egyébként a pogácsa nem rossz, de én egyszer 2kor főztem csirkepaprikást unalomból:D:D

ja és várom az ötleteket továbbra is!

2013. júl. 1. 19:39
 14/28 anonim ***** válasza:

Ó szia pogilány:D

Dog? :DD Akkor már Lazy, az hasonlít egy régi becenevemre.

2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nincs ellenvetése a többieknek(?), el tudlak látni az előzményekkel.
2013. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Amúgy ám nincs semmi gáz. Azóta beszéltem a lánnyal és nagyon jól elszórakoztunk most éjjel is :)


Egyébként, hogy a kérdezőnek is válaszoljak: Én a gyűrűt hordom a bal hüvelykujjamon. Talán ez az egyik legismertebb jelzés, bár még így sem ismerik sokan a leszbikusok közül sem, így biztosra nem lehet menni ezzel sem. Persze ott vannak a pólók, mint ahogy valaki linkelte, de az talán kicsit túlzás :D Bár én felmernék húzni egy olyat :D

2013. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Oks :)


Megszűntek a nevek? :D

2013. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Most kicsit változtatni akartam. Ez jutott eszembe :)
2013. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Egy freemail címre vannak feltöltve felvételek egy régebbi sokválaszos kérdésről, átküldtem privátban az accountot és a jelszót.
2013. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Amúgy #16, mégis mi lett volna, ha mégis kimész abba az erdőbe? Lehet, hogy a GYK mentett meg:D -meg a 76%-os-
2013. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!