Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez, van itt...

Mit szóltok ehhez, van itt olyan, aki megért engem?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek és mégis a fiatal 14-15 éves lányokkal ismerkedem, mivel ők még hasonlóan tapasztalatlanok és alacsonyak meg picik, mint én. Sajnos a korombeli lányok elég nagyok már, magasságra és tömegre is, én meg mellettük csak egy kisöcsi vagyok. Ráadásul, még csak egy-két lánnyal voltak intim kalandjaim is, szóval elég tapasztalatlan vagyok.

2013. júl. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megértelek.
2013. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak megérteni, mert kislányokat használsz fel saját céljaidra. Még buta is vagy. Ők nem tudnak hosszútávú kapcsolatot adni, de egy nap megnőnek...
2013. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Akkor nőj fel (lelkileg és agyban) a ''nagylányokhoz'' mert előbb-utúbb pedofilizmus lesz. (vagy már most is az).
2013. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen megértelek.


Dr. Pedomaci

2013. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek

de túl nagy vagyok hozzád

15/l

2013. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De ha ezt folytatod,akkor az is maradsz.

Logikus,nem?

2013. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kordbeli lányok nagyok? Lehet én élek rossz helyen de 30 évem alatt nem vettem észre! Ismerek 15-45 ig mindenféle nőt akik picik...150-154-160 cm és vékonykák vagy husibbak de a husibb csaj is nagyon vonzó szóval tök mindegy hány kiló.....te hol élsz? 24 éves csajok nagydarabok? Kétségtelen vannak magas lányok én is ismerek sokat 180cm sőt ismerek egy 2 méteres csajt is...de ha alacsonyabb vagy mint a csaj akkor ne kezdjél ki vele aztán nincs gond! Ezért hülyeség ez az alacsony vagyok...a tököm se kezdene ki egy nálam magasabb csajjal egyszer szerelmes volt belém egy 190 cm-es lány vagy csak szívatott? :-D lényegtelen a lényeg, hogy bennem ellenérzést kelletett az ,hogy magasabb...magasabb lánnyal max csak lefeküdnék, de járni nem járnék innentől kezdve kit érdekel a magasságom amikor nálam nagyon sok alacsonyabb csaj van! Tudom minden csajnak 2-3 méteres pasi kell, de hidd el ezt a téveszmét az emberek addig mondogatják amíg nem volt barátnőjük és szűzen elhisznek mindenkinek minden hülyeséget! Egyik hölgy ismerősöm mesélte, hogy a 190 cm-es izmos szépfiúnak sokkal kisebb volt a farka mint nekem és azon röhögtünk mekkorát égett a gyerek mikor a csaj képen röhögte a mérete miatt...na attól a naptól teszek rá, hogy valaki magasabb vagy izmosabb-e mint én :-D
2013. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem, nem értelek meg. Ne mondd, hogy az összes korodbeli lány magasabb nálad, vannak 150 centis felnőtt nők. Ezek csak kifogások, nem kéne 14 éveseket megrontanod...
2013. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 belbolyhocska ***** válasza:

Jó, válassz fiatalabbat, nincs azzal gond. De ennyivel??? 4-5 év még pont ideális, és nem hiszem el, hogy nincsenek pici és vékony 19-20 éves lányok... :) Hidd el nem mindenki r*banc, úgyhogy akad olyan, aki hasonlóan tapasztalatlan ebben a témában.

Azt megértem, hogy nem akarsz magasabb, vagy nehezebb lánnyal járni, mint te, de nem feltétlenül 14-15 éves kislányokkal kéne kezdened. Tény, hogy 30 felett már elenyészik az a 10 év, de gondolj bele, te általános 4.be jártál, amikor ők megszülettek... :/

2013. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. En 15 eves vagyok es hosszu tavu kapcsolatokra vagytam mindig is es "tudok is hosszu tavu kapcsolatot adni" (jelenleg is) ;)

A kerdesre valaszolva megertenelek ha azert szeretnel 15 ev koruli baratnot mert ok tetszenek, de igy nem. Az idosebb lanyok kozptt is vannak tapasztalatlanabbak es alacsonyabbak is

2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!