Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok, akik annyira...

Fiatal lányok, akik annyira védik a négereket, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 6. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Ja, végülis olyan még nem volt, hogy fehér ember ütött meg fehér nőt.
2013. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
XDD
2013. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

hát a nagyszámok törvénye szerint rasszisták is előfordulhatnak itt.

Ez tényleg undorító dolog amit csináltak, de rohadtul nem kell általánosítani.

2013. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
buta vagy.
2013. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

1! igaza van

amúgy nem kell itt senkit sem elítélni, ezt eddig is tudjuk rengeteg bevándorló van a franciáknál, nézd meg a francia futball válogatottat, mindenütt történik valami, most kiragadtál valamit, hagyjad már N

2013. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
35%
Miért kell folyamatosan a négereket piszkálni? Nem értem komolyan... Fehér ember tán nem ütött még meg nőt? Vagy fehér ember talán különb mint bármelyik másik? Mellesleg ez már rasszizmus! Jó lenne ha előte szétnéznél a fehérek körül is, nem pedig csak a négerek hibáit megmutatni. Ez a cikk se jelent volna meg ha fehér ember csinálja ugyanazt. Minden ember egyforma, bőrszín alapján ítélkezni meg gusztustalan. Ha történelmet kicsit is tanultál akkor tudnád, hogy mennyit kellett a négereknek szenvedniük a fehérek miatt. De ha nem tanultál még róla akkor figyelmedbe ajánlom a Segítség című filmet.... És utána gondolkozz el a kérdéseden! L16
2013. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
most annyira megszeppent a kommentjeiteken, hogy válaszolni sem mer :DD
2013. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Egyébként Franciaországba meg amerikába ilyen agresszívak a négerek. Afrikában nagyon rendesen és barátságosak.


Én nem vagyok rasszista nem is imádom őket de szerintem ez még mindig magán az emberen múlik nem azon hogy honnan származik ...

2013. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
a Djangot is nézd meg feka tesó
2013. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

franciák,nagyon nem érdekelnek.

ha engem ütne meg egy fekete (vagy bármilyen színű)pasi kitaposnám/tapostatnám a belét.És amúgy ne általánosítsunk,amugy nekünk a cigány probléma végsőmegoldására kéne öszpontosítani,és majd,ha tömegesen jönnek ide a nő verő négerek akkor ezzel is foglalkozhatunk.

2013. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!