Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csupaszarcú, nagymellű fiúként...

Csupaszarcú, nagymellű fiúként csak a vékony, kedves, átlagos lányok vonzanak, de ők már mind foglaltak, miért?

Figyelt kérdés

Persze, a "külön rétegről" most nem beszélek, mert engem ők nem annyira érdekelnek, de mostanában már szinte "mindegynek látom" a dolgot. Örülnék, ha lenne valaki, aki kedves, szép, és okos.

Az a szomorú helyzet, hogy, amint a kérdésben is írtam, szinte nincs arcszőrzetem, csak ritkás pihék, és a melleim is nagyok fiú létemre (Gynecomastia). A hormonvizsgálatom szerint, alacsonyabb a tesztoszteron-szintem a kelleténél. (9,9-53,2 között a megfelelő, nekem pedig 7,82). És a szexuálhormon-kötő-glob. szintem is alacsony. Mindezek ellenére, nem adnak hormonpótlást.

Megemlíteném azt is, hogy mostanában nagyon elhíztam. 78 kg-ról 98-ra, néhány hónap alatt. (183-4-5 cm körüli a magasságom.)

Idegbeteg is vagyok azon kívül, hogy még nem volt kapcsolatom.

20/f


2013. júl. 1. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy ezek a vágyaid, de mivel neked ezt dobta az élet, hogy ilyen betegségeid legyenek, ezek ellen kell először harcolnod. Megküzdened velük. Itt nem elég a sportolj kicsit, meg étkezz egészségesebben. Kérd ki több orvos tanácsát is, ne hagyd magad!

Ezeken kívül viszont meg kell értened, hogy legtöbb esetben még az egészségeseknek is nehéz boldogulniuk, de ők mégis jelentős előnyt élveznek. Ez természetes, mint ahogyan az is, hogy ha már valaki szép és okos, akkor bizony elvárásai is vannak, mindenkinél más, de vannak. Ez azt jelenti, hogy sokkal nehezebb dolgod van, mint másoknak. Ehhez, meg a gyógyuláshoz is sok erőt kívánok!

2013. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Semmi baj, ezzel egyetértek.

De hátha van olyan lány, akinek ez nem probléma, vagy esetleg, ő is idegbeteg.

2013. júl. 1. 23:28
 13/20 A kérdező kommentje:

23:26


Köszönöm!!

2013. júl. 1. 23:29
 14/20 anonim ***** válasza:
De miért nem végezbek hormonkezelést?
2013. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért. Ez az egyik nagy kérdés.
2013. júl. 3. 21:18
 16/20 anonim válasza:

Tényleg nem akarlak megbántani de tényleg...

De nem hiszem hogy sok lányt érdekelni fog egy idegbeteg pasi.

A melleddel biztos tudsz kezdeni valamit.

Esetleg műttesd meg magad.

És akkor már csak az idegi gond marad.

Amit bár nem lehet gyógyítani de valahogy megoldod gyógyszerekkel.(bár hátrány hogy veszítesz a hormonjaidból, de 1 próbát megér.)

2013. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséged! Gondoltam, sejtettem, hogy a lányok nem nagyon törődnek idegbetegekkel.

A mellproblémáimon kívül, el is vagyok hízva az utóbbi időben, sajnos.

Skizoid tüneteket mutatok, autista vonásokkal, és kényszeres, paranoiás dolgokkal "keverve".

Megjártam már én szinte mindent a pszichiátria, pszichológia terén, de semmi sem lett jobb, csak rosszabb.

2013. júl. 6. 23:02
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Irj privit.:))
2013. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Írj te. :)
2013. júl. 7. 10:44
 20/20 anonim válasza:

"Megjártam már én szinte mindent a pszichiátria, pszichológia terén"

Mit vársz a magyar G*CIK-tól? :)

Az én anyám súlyos betegségét sem gyógyítják :(

Pedig elvileg gyógyítható.

De ez Magyarország, ez sajnos az. :(((((((((((

2013. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!