Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszek én valaha szerelmes? Lent

Leszek én valaha szerelmes? Lent

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még soha nem voltam szerelmes, így barátom sem volt. De már nagyon szeretném, hogy legyen és kíváncsi is vagyok, hogy milyen lehet szerelmesnek lenni. De nem tudom hol ismerkedjek vagy mit csináljak, mert soha nem tetszem senkinek. (pedig szerintem nem vagyok olyan csúnya) Szórakozni is szoktam, szóval nem vagyok az az otthonülős típus.Van valami ötletetek, hogy ismerkedhetnék normális fiúkkal? És ti hol találkoztatok a barátotokkal/barátnőtökkel? (légyszi ne küldjetek priviket, nem akarok itt ismerkedni) :)
2013. jún. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
leszel
2013. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon fiatal vagy..

simán lehetsz szerelmes nyugi :)

2013. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én a barátnőmet úgy hogy ráírtam hosszat beszélgettünk és elhívtam találkozni valamennyire jól is sült el de már nem vagyunk együtt
2013. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet, és meglátjuk hogy a külsővel van e valami probléma, vagy a hozzáállással

27F

2013. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:) Képet nem szeretnék kitenni..
2013. jún. 27. 20:49
 6/7 anonim válasza:
leszel, persze :) nekem 18 évesen volt az első. valószínűleg a hozzáállásoddal van baj, egyébként meg hiába "csúnya" valaki, olyan nincs, hogy ne tetsszen senkinek. ne erőltesd, ne görcsölj rá, akkor jön, mikor nem várod.:)
2013. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen szerelmesnek lenni? Fura! Gondolom azt már hallottad, hogy mindig rá gondolsz, csak vele lennél stb... ez mind szép és jó, de van egy másik oldala az éremnek! Amikor eloszlik a köd, és rájössz, hogy mekkora hülye voltál! Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor az ember máshogy mérlegel! Hidd el nekem a tisztán látás jobb dolog!

gondolom idővel majd te is leszel szerelmes, mindenesetre tapasztalatszerzésnek jó lesz!

2013. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!