Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért költenek manapság a...

Miért költenek manapság a pasik a nőkre az ismerkedés elején, szinte ismeretlenül? Ennyire azt hiszik, hogy pénzzel lehet NORMÁLIS nőt szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan sok pasi van, aki ismeretlenül több ezer ft-ot költ nőkre. Sokszor eredménytelenül, mert sok okos nő ezt ki is használja. Talán ennyire sok pénzük van ezeknek a pasiknak? Ennyire lúzerek lennének, hogy úgy gondolják pénz nélkül nem tudnának nőt szerezni? Vagy ennyire pu*cifüggőek?

Én nagyon nem vagyok egy szépség, sőt pénzem sincs, mindig volt barátnőm, sőt volt elég csinos is (mások szerint). De én még az ismerkedés elején, soha nem költöttem nőre. Vagy közösen fizettük, vagy egyszer én egyszer ő. Természetesen ha már kapcsolatban vagyunk akkor meghívom, de azért mert szeretem és akit szeretek, annak adok.

Igaz volt már olyan, hogy beültünk egy étterembe egy lánnyal a randin és a lány pofátlanul kérdezte, hogy, akkor rendezed a számlát. Mondtam neki igen mindjárt csak még éhes vagyok és ebből a drága lazacból eszek még, megrendeltem, aztán kimentem wc-re és elrohantam a lányt meg a magas számlával hagytam :D


2013. júl. 3. 10:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mégis miféle felfogás ez, ohgy elvárod, hogy visszahívjon a lány??!!!

ő nem a haverod, meg az ivócimborád, akivel piáltok, és hol egyikőtök hol másikótok állja a számlát.

ő egy nő. nemondmár hogy az nemfér bele, ha meghívod fagyira, vgay beültök párszor inni valamit.

az meg a te szoc problémád, hogy étterembe vittél egy oylan nőt akit cska nemrég ismertél meg.

olcsó helyek, ott fizet a pasi ennyi. aztán ha ugy összejöttök, akkor lehet felezni emg iylnek.

de hogyjönmár az ki hogy kértek 2 fantát, de külön lesz fizetve...pffff

2013. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell sokat költeni a randin. Senki se mondta hogy vidd drága étterembe,vagy egyéb nívós helyre. Beülsz a cukrászdába,vagy egy kávézóba és kifizeted a csaj részét ami nem több 500ft-nál.

Kérdező,te ritka nagy sóher vagy. Nem sül le a pofádról a bőr,amikor mondod neki hogy fizesse ki a 300ft-os kóláját?

2013. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na, ennyit arról, h a lányok nem várják el, h fizessen nekik az ember.
2013. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy ki fizet. Ez csupán illem. A lánynak nem az a lényeg, hogy NE Ő fizessen és az sem, hogy TE. Csupán az, hogy az, akivel randiznak, legyen udvarias és illemtudó.
2013. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Akartam normális választ adni a kérdésre, de aztán láttam, hogy felesleges, mert kamu.


Az utolsó mondatod meg a fagyira visszahívós beszólásod jól bizonyítja: a bunkóknak mindig van barátnőjük.

2013. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"mégis miféle felfogás ez, ohgy elvárod, hogy visszahívjon a lány??!!!

ő nem a haverod, meg az ivócimborád, akivel piáltok, és hol egyikőtök hol másikótok állja a számlát.

ő egy nő."


Gratulálok ehhez az ösztönös merev párkapcsolati gondolkodáshoz!! Ő EGY NŐ pff :D :D és akkor mi van egyenjogúság van nem :D

2013. júl. 3. 11:55
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

ez nem ösztönös, nem merev.

csak azért te is gondold már el egy kicsit, hogy nem haverral vagy, hanem nővel, akinek pi*nája van.

ezzel az erővel a haverjaidat is dughatnád.


egyenjogúság?! persze ezt hol álmodtad?! dehogy van egynejogúság. hímsovinizmus van öreg. ;)

2013. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a merev gondolkodás

- Ő a NŐ neki pinája van nem a haverom ezért meghívom

- Ő FÉRFI neki töke van őt nem hívom meg, mert a haverom

2013. júl. 3. 12:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Én akkro is meghívom egy italra azt a nőt is, akivel lebeszéltem egy találkát, de messziről látom, hogy semmi nem lesz. Miért? Mert íhy illik. Vette a fáradságot, kiöltözött stb, minimum meghívom valamire.
2013. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A budos eletben nem lesz egyenjogusag, mert a noknel van a vilagon az osszes pIna.
2016. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!