Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Undorító dolog de ilyen a...

Undorító dolog de ilyen a vonzalom?

Figyelt kérdés

Van egy nő akinek van barátja, de viszont mikor össze futunk elmegyünk sétálgatni beszélgetni és látom h folyamatosan méreget.

Ha megcsókolnám úgy hogy tetszünk egymásnak 100 % ig mit reagálna szerintetek.

én 23/F a lány pedig 29 éves



2013. júl. 3. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nézd, ha ki tudzs csábítani egy nőt a kapcsolatból, akkor ő már nemigen van oda azért akivel jelenleg van.

szal nema te hibád.

viszont az akutális párjával a helyedben namnagyon akarnék összefutni.

2013. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, undorító, te is mert belerondítasz más kapcsolatába, a lány is mert hagyja.


Bár szerintem van egy kis esély arra is, hogy pusztán félreértelmezed a dolgokat, mert oda vagy hogy egy idősebb nő rádmozdul és többet látsz bele a dolgokba mint valójában

2013. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a lánynak rendezni kellene a dolgait, amúgy mivel új vagy neki, ezért ez vonzza az embert,

igaz én is szoktam sétálni, bár én nem akarok senkitől semmit sem, ettől még beszélgetek, így lehet a 2! igaza van

bár Te vagy ott és ezt jobban érzékeled N

2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szemtől szembe lehet érzékelni hogy vonzódik hozzám.

de rendszeresen találkozok a párjával és furcsán néz az igaz de nem érdekel úgy se jön oda sose.

2013. júl. 3. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én már csináltam olyat, hogy egy bulin a házigazdával összehaverkodtam, aztán az este már az ő csaját toltam.
2013. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te csinálod jól utolsó!!!!
2013. júl. 3. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk veszélyesen csináltuk, mert a buli közben szó szerint a háta mögött smároltunk meg ilyesmik.
2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ő az alatt hol volt? Mert elképzelhető, hogy addigra annyira berúg, hogy eszméletlenül fekszik, a csaja pedig imádja az ilyen izgalmas helyzeteket és belemegy ő is, de vannak ott mások is, nemde? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ne derülne ki.
2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!