Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ismerkedési lehetőségek...

Milyen ismerkedési lehetőségek vannak harmincon tul közel a negyvenhez?

Figyelt kérdés

A korosztályom már javarészt a munkának, a családjának él, elszokott már a bulis szórakozós éjszakáktól,ahogyan én magam is, igy baráti társaságom ritkán jár össze,kevés lehetőséget adva ezzel a baráti körben való ismerkedésre!

milyen helyek,lehetőségek vannak mégis a korosztályomnak ahol még szinglik lelhetők fel!



2013. júl. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem disco-ban nem érdemes ismerkedni... Inkább munkahely, társkereső oldalak...de a elgnagyobb szerepet a véletlen találkozások kapják. ;)
2013. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt kell hogymodnjam erre felénk pont a kroosztályod "uralja" a várost

van néhány korodbelis csávó aki bmw vel furikázza a 17-22 éveseket, és élevezik az életet, játszák az ayukat hogy tele vannak pénzel, és persze a lányok nagyrésze rájuk csorgat nyálat.

szóval alighanem neked is mint "érett, komoly" pasi kategóriába jóeséllyel indulnál akár discocban, akár nyáeri fesztiválokon.

én a helyedben egészbiztos ezt tenném.


22/F

2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet de ,én épp ezeknek a pasiknak az ellentettje vagyok, nem az olyan csajokra bukok akik pénzéhesek és csak villogni akarnak a tehetős pasijukkal és annak menő autójával! És a futó kalandok sem hozznak lázba ahogyan a tizen és huszon éves lányok többségét akik ugy cserélgetik a pasiakt mint más az alsóneműt!
2013. júl. 3. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
ez függ attól merre élsz, mifelénk szórakozó helyeken vannak nők, sőt ott több a nő mint a ffi, amúgy társkeresőkön N
2013. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
társkeresőt is kipróbáltam már ,pusztán kíváncsiságból, de ott is megy a válogatás a csajok részéről,a többség meg csak kíváncsiságból van fenn hogy leellenőrizze mennyire kapós a férfiak körében!És egy dolog még hogy az én korosztályom beli nők már anyukák,gyermekesek,lehet hogy hülye megközelítés részemről de nem tudnék csak úgy hirtelen családfővé és nevelőapukává előlépni,sokat kell még tanulnom ahhoz hogy jó apa legyen belőlem és ez csak úgy megy ha a kezdetektől részt veszek a baba nevelésében!
2013. júl. 3. 16:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Ami a munkahelyi ismerkedést illeti ,nem a legjobb stratégia, ugyanis csupa férfi a kollégám, és bár elég bevállalós vagyok, a pasikkal azért mégsem állnék le szemezni a munkahelyen! Inkább maradnék a nőknél! :))

A dizsi meg hát barátok nélkül elmenni nem az igazi,

!

2013. júl. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!