Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, szép, intelligens...

Kedves, szép, intelligens lányok! Lenne kedvetek beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
20 éves, fiú vagyok. :)
2013. júl. 4. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Te mit tudsz nyújtani cserébe?
2013. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lenne nekik, csak sajna nem itt vannak azok. :S
2013. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es: rétestésztát.
2013. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Barátocskám, bár férfi vagyok, azért engedélyezz számomra egy jó tanácsot: A valóban kedves és intelligens embereknek a legutolsó gondolata az, hogy ők kedvesek és intelligensek. A szépség pedig viszonylagos, de az még a kisebb baj... :)
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem fényezném önmagam, hogy mit tudok nyújtani. Meg kell ismerni. :)
2013. júl. 4. 14:00
 6/12 A kérdező kommentje:

#4-es!

Teljesen igazad van, a szépség relatív. A másik gondolatoddal nem értem, hogy mire akarsz kilyukadni. :)

2013. júl. 4. 14:02
 7/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Arra akarok kilyukadni, hogy itt elvárod, hogy intelligens és kedves emberek jelentkezzenek, viszont az ilyen emberek általában nincsenek tisztában azzal, hogy ők intelligensek vagy kedvesek. Az ilyen embereknek ez természetes dolog, nem pedig valami kirívó tulajdonság, amit lobogtathatnak. Ha mégis megteszik, akkor már kétellyel kezelendőek. De azért sok sikert. :)
2013. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4!

Szerintem, amit Te próbálsz feszegetni, az már erősen önismereti kérdés. Én nem szeretnék belemenni ilyen "vitákba" és tiszteletben tartom a véleményed. :)

2013. júl. 4. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért egy egészséges önértékeléssel rendelkező ember már csak tudja magáról, hogy intelligens vagy szép, ez nem beképzeltség kérdése. Jó, van, aki nem hiszi el, meg van, aki a semmire hiszi azt, de azért aki normális és sok pozitív visszajelzést kap, az tisztában vele, hogy nem egy Quasimodo vagy egy agyilag zokni.
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lenne kedvem ismerkedni:) Írj 18/L
2013. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!