Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki hasonlít rám? Kíváncsi...

Ki hasonlít rám? Kíváncsi vagyok, hány "én is ilyen vagyok" válasz jön rá.

Figyelt kérdés

Először is: Akkor írj, ha még nem múltál el (esetleg pár héttel, hónappal) tizenhat.

Nah.

Ma minden felnőttől hallani, hogy bezzeg mikor ő gyerek volt, akkor nem volt se net, se számítógép és színes tévé, stb. Hát nagyon kúl dolgunk van, mondhatom...

Rám ez nem jellemző. Gyűjtök mindent, ami lélegzik és mozog, még a terméseket is+ rovarokat. Nagy példaképem Gerald Durrell. Van két állatkám, meg ha jó idő van, akkor több bogaram, és mindig termésem. Állatorvos szeretnék lenni, farmra költözni négy gyerekkel, sok növénnyel, állattal... A természettudomány minden ága érdekel, bár a fizikában kételkedem. Egy nyári napom abból áll, hogy reggel jó korán (fél hat) felkelek, elkészülök, hallgatok egy ideig madárhangokat, megnézem a reggeliző pillangókat és méhecskéket a nyári orgonán. Ezután kifekszek a hintaágyra, és alszok még egy kicsit :). Miután már elérkezett a dög meleg, nem lehet mást tenni, mint olvasni, rajzolni, esetleg megnézni egy filmet, vagy feljönni.

Ebéd után egy kicsit összevizezem magam (locsoló) és lepkét fogok, vagy olvasok egy kis árnyékban. Utána lovagolok, vagy van valami programom. Ezután kutyát sétáltatok, játszok, tevékenykedek (olvasás, heverészés a fűben, játék a kutyámmal, torna, egy kis zenehallgatás telefonról, stb). És visszavonulok a házba. Kíváncsi vagyok, hogy ki ilyen vagy hasonló személyiség. Remélem, sok válaszom lesz (és a koromat ne kérdezzétek, nem vagxok nyolcéves)

Bocsi, ha kicsit hosszú lett!



2013. júl. 4. 20:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

"Állatorvos szeretnék lenni, farmra költözni négy gyerekkel, sok növénnyel, állattal.. ...Egy nyári napom abból áll, hogy reggel jó korán (fél hat) felkelek, elkészülök, hallgatok egy ideig madárhangokat, megnézem a reggeliző pillangókat és méhecskéket a nyári orgonán. Ezután kifekszek a hintaágyra, és alszok még egy kicsit :)."

Nem érzed magad kicsit "gyerekesnek"?:D Ez mind szép és jó,csak tudo ilyen a mesékben van,nem ebből áll az élet!!

2013. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Nem hasonlitok rád, de irto aranyos volt amiz leirtál :D
2013. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Most értelmesebb vagy, mint a 20 év körüliek 90%-a. :)


22/N

2013. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

# 1. Nem, nem érzem magamat, olvastam is egy olyan kérdést, hogy "Szerintetek teljesülhet az az álmom, hogy Amerikába költözök egy farmra?"Vmi ilyesmi. Nem láttál még farmot? Négy gyerekes családot? Állatorvost? :DD Hát én már láttam.

# 2. :) Köszi

2013. júl. 4. 20:45
 5/29 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen,de marha aranyos lehetsz! :P
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A farm élet meg nem ebből áll, hanem reggel felkelsz a nappal és vakulásik gondozod a növényeket meg az állatokat.
2013. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2013. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Amúgy nem hiszem, hogy bárkit is izgat, de leírnám, hogy Harry Pottert olvasok. :)

Köszi, utolsó kettő, jó fejek vagytok, és nagyon hálás vagyok. Csak nagyon sajnálom, hogy mostanában már nincsenek olyan emberek, mint én. Szerettem volna rá olyan válaszokat, hogy "én is tökre ilyen vagyok", meg "te kiköpött én vagy" csak hát nincsenek. Remélem, hogy lesznek! Türelmesen várok...

2013. júl. 4. 21:00
 9/29 A kérdező kommentje:
Meg köszi utolsó három is :))
2013. júl. 4. 21:01
 10/29 A kérdező kommentje:
És tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a farm. Szeretném IS vakulásig gondozni a növényeket, állatkákat. Nekem amúgy az a mondásom, hogy "Fogj fel mindent pozitívan, legyél vidám és nevess sokat!" :)
2013. júl. 4. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!