Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavarna, ha egy...

Fiúk! Titeket zavarna, ha egy lány kezdeményezné az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Pár napja odamentem egy fiúhoz mert nagyon megtetszett és nem tudom hogy gáznak tart e. Szerintetek?
2013. júl. 5. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szokatlan lenne, de nem zavarna különösképpen.
2013. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

ma 14:53

Gratulálok most a maradék önbizalmát is lerombotlad a kedves kérdezőnek...


Kedves kérdező, ne hallgas erre a majomra nem csak a csunya lányok kezdeményeznek. Hozzám is jött már csinos högly de mikor megtudta, hogy "külföldi" vagyok akkor lelépett :D

2013. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

14:45 Köszi a bíztatást. Egyébként meg nem vagyok csúnya ezt abból tudom hogy már nem is egy fiú jött oda hozzám...

DE nekem meg ők nem tetszettek.:)

2013. júl. 5. 14:59
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem 14:45 haem 14:55 bocsi:D
2013. júl. 5. 15:00
 15/20 anonim ***** válasza:
nem az, hogy gáz, de kellemetlen lenne, mert biztosan arra törekednék, hogy mielőbb érjen véget a beszélgetés és para mentesen mindenki menjen a saját dolgára tovább, a lány meg biztosan az ellenkezőjére, esetleg rosszul kezdené érezni magát, hogy a terhemre van. És tényleg.
2013. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ha egy fiú már nem Magyarországo lakik, az már nem ember.

Én is sokszort tapastaltam ezt lányokkal.

2013. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, de úgyse fog soha megtörténni.
2013. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na akkor józan paraszti ésszel: Ki örülne neki? Az akinek még sohasem volt csaja és csak a kis pö csét veri évek óta. Mi a valóság? A jó csajokra ráhajtanak a való életben. És többnyire párkapcsolatban élnek, nem szólítgatnak le senkit. Amelyik lány meg erre van szorulva, az egy frusztrált bányarém aki senkinek sem kell. Akit leszólít az megdugja egyszer és tovább áll, ha egyáltalán szóba áll vele...
2013. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gáz
2013. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
17:26 Már nem azért, de senki sem kérte hogy bunkózz
2013. júl. 5. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!