Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú, de...

Tetszik nekem egy fiú, de szerintem neki én meg nem. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Vagy legalább is nem tudom. szoktunk beszélgetni meg nevetni, de ő az a 'menő srác'. most felejtsem el és ez érthető is és akkor feleslegesen tettem fel a kérdést :D azért ha valakinek van valami ötlete írja le bátran:)
2013. júl. 5. 23:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bátran kezdeményezz, mond el neki. Vesztenivalód úgysincs, rosszabb esetben nem történik majd semmi,mert nemet mond,de az esély megvan rá,hogy igent mond... :)
2013. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert volt egy eset vele, amikor táborban voltunk és elhívott beszélgetni de én nem mentem oda... és és olyan hülye vagyok:D tök komoly volt meg minden... jó, nem azt vártam hogy szerelmet vall de mégis.. így már sose tudom meg. és azelőtt tök kedves volt (hozzá képest) de miután nem mentem oda kevesebbet foglalkozott velem.
2013. júl. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!