Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van "jófiú" meg "rosszfiú"...

Van "jófiú" meg "rosszfiú" kategória. Oké. De vajon a lányoknál van ilyen?

Figyelt kérdés

Ugya a nők szeritn a "jófiúk" unalmasak, a "rosszfiúk" érdekesek. Ez oké, legyen így (még ha nincs is így).

De a lányoknál van ilyen kategória?

Szeritenm nincs, mert a lányok kb 90%-a unalmas, legyen "jókislány" vagy "rosszkislány". Semmi céljuk, semmi tudásuk (csak magolnak, de ha nem adnának ötöst, az életben semmit meg nem tanulnának), nincsenek hobbijaik. Mozogni nem szeretnek stb stb. Egyszerűen csak vannak és a "rosszfiúk" majd felültetik őket a hullámvasútra.

Nekem ez a tapasztalatom. Nem mozgok rossz körökben, igazából semmilyen körökben nem mozgok. Mindenhol csajozok, ahol lehet. Sajnos nem nehéz választani, mivel kevés a tartalams nő.


2013. júl. 6. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát te sem vagy túl összetett... :)
2013. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Lányoknál is van ilyen. Vagy olyan is aki beadja a jó lány szerepét közben meg..:D
2013. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg nem vagy b*zi, akkor az leszel!....
2013. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pff...ha most nem is kezdjük el kategorizálni a csajokat, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy vannak a "tanulok, kapcsolatban vagyok..." szolid lányok, de pl az én ismerettségi köröm tele van "vagány" csajokkal, akikkel bármit lehet csinálni: bulizni, csocsózni, gördeszkázni, bicajozni, beszélgetni, bográcsozni, egyéb főzőcskézés, külföldre járkálni spontán...egyszóval belevaló csajok, de mégsem "ribik"...


Szerintem Te rossz helyen kapirgálsz :D Vannak életképes egyedek is köztünk :D

2013. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi négyes! Az első három egység sugarú válaszoló meg kíméljen meg a további hozzászólástól.
2013. júl. 6. 08:55
 6/13 belbolyhocska ***** válasza:

Rég olvastam már ennyi általánosítást... Sőt! Én inkább ambiciózus nőket ismerek. Igen, vannak olyanok akik cél nélkül élik az életüket, de ez a férfiakra is igaz. Senki sem egyforma, így ezeket a dolgokat nemekre nem lehet bontani szerintem.


Az, megint más kérdés, hogy van-e "jólány" és "rosszlány". Igen, van. A jó lányok azok, akiknek a mese szerint megy az életük. Felvételiznek egy erős gimibe, majd egyetemre mennek ahol megismerik a vőlegényüket, közben lediplomáznak. Jól fognak keresni, vesznek egy házat, összeházasodnak, gyerekük lesz stb. Ők az érzékenyebb, visszafogottabb, romantikus lányok, akiknek egy összebújós este mindennél többet jelent.


A rossz lányok pedig inkább a vadabbak, akik hamarabb megcsinálnak hülyeségeket. Bevállalósabbak, mint kinézetre, mint szellemileg. Nekik nem lesz sablonos az életük, és sose fogsz mellette unatkozni. Szenvedélyesek, de veszekedni is tudnak ha kell. Akár ebbe a kategóriába sorolnám pl. Letty-t a Halálos iramban c. filmből. Egyszóval vagányak.


Én így látom a dolgokat. Hát, lehet hogy pont az unalmas 30%-al találkoztál eddig. :D

2013. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hacsak nem találkoztál a világ összes nőnemű egyedével, miért is általánosítasz?!

Hülyeség az embereket kategóriába bekényszeríteni. Eddig az volt a divat, hogy a lányok 90%-a ribi, nem lehet normálisat találni, most meg 90%-uk szürke és unalmas?

Ha egy ember elsőre unalmasnak is látszik, amíg nem ismered meg, nincs jogod véleményt formálni a személyiségéről. Minden ember túl összetett ahhoz, hogy 2 kategóriába bele lehessen súvasztani őket.

2013. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Én sosem értettem ezt a ribizést. Én a nőket sosem ribizem azt sem, aki hamar lefekszik velem. Ettől még senki nem lesz r*banc. Ha valaki szexisen öltözik, nem lesz K.

Na de vissza a témára. Viszont ez az unalmas-nem unalmas létezik. Nem baj ha alaki könyv szerint éli az életét, csak legyen egy foglalkozása vagy hobbija, ami a szenvedélye. Ha felsorolok tíz dolgot, legalább egyre mondja azt, hogy oké kipróbálom (sport, bármi egyéb).

Ne az legyen, hogy jajj ide nem akarok, meg oda nem akarok menni.

Meg lehet nézni ,hogy a rosszfiúk csak a szórakozóhelyekre viszik a nőket. Komolyan ennyi elég is némelyiknek?

2013. júl. 6. 10:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy óriási hiba van a feltevésedben!

Nem a nők többségének, hanem az emberek többségének nincs semmi célja, semmi tudása és semmi hobbija. Az emberek többsége mozogni sem szeret, egyszerűen csak vannak. Ők lesznek az átlagember, a fogyasztó-zombik.


Keresgélj az ambiciózus(nem a magolós, kényszerből tanulós), sikeres nők/férfiak között társaságot mert ha már ezt észrevetted akkor neked ott lesz meg a helyed. Előre szólok, 10 ezres kisvárosban ez egy szűk létszám, maximum 20-50 huszonéves fiatalt jelent.

2013. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hááát, és ez még a jéghegy csúcsa :D Személyesen ismerek egy csajt, aki konkrétan sehova nem jár az egyetemen kívül, sehova nem lehet kirángatni, még egy kirándulásra sem! Nagyon durrvaa :D Nem is értem az ilyen embereket, elég unalmas lehet az életük, és egyhangú...

Amúgy szerintem is léteznek "unalmas" emberek, ahogy csajok is...akivel semmiről nem tudsz beszélgetni, ha megkérded: mit csinálsz? , az a válasz, hogy semmi különöset...stb...Hogy vagy? Elvagyok...

Wááá :)

4,-es voltam amúgy :) Mint mondtam, az én haveri, baráti körömben csak olyanok vannak, akik lazák, jó fejek, sok programot lehet velük csinálni, spontának és vagányak.

Az ilyen "unalmas" emberek hamar "elkopnak" a társaságunkból :)


Egyszóval bőven lehet találni nem unalmas embereket, csak rossz helyen kerested őket, vagy a személyiséged nem vonzotta őket, mert pl a vagányabbak Téged tartottak szürkének :D

Szóval minden ember másképp éli az életét, vannak, akik igazán maxon pörgetik (meg is tehetik), vannak akik bizonyos kereteken belül, és vannak, akik csak vannak :D

2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!