Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tényleg gáz ha a...

Lányok! Tényleg gáz ha a jófiú a partneretek?

Figyelt kérdés
Annyiszor megkaptam, hogy túl jó fiú vagyok. Ez most tényleg gáz manapság, ha odafigyelek a másikra és kedves vagyok, nem pedig belealázom a földbe minden nap? 24/f

2013. jún. 27. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Most viccelsz? Én kifejezetten a jófiúkat keresem... nem szeretem a rosszakat.. Örülj neki hogy ilyen vagy a barátnőd értékelni fogja :)
2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos igen... persze, vannak kivételek, de a csajok kb. 90%-ának az kell, hogy azért néha tudd rendesen megalázni, és ne tekints rá egyenrangú társként.

Lehet lepontozni, de sajnos ez így van. Hiába hangoztatják az ellenkezőjét.

2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Gáz ilyet kérdezni.
2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy ismerősömtől hasonló indokkal lépett le az asszony X év házasság és egy gyerek után és taplóval...
2013. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

23.54

Pedig mintha mindig a női érettséggel jönnének és azzal, hogy ők mennyivel felelősségteljesebbek.

2013. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ha valaki kedves és odafigyel rám az nálam alap egy párkapcsolatban (fordítva is)

DE ha valaki nyálas, túlérzékeny, az anyjának érzem magam azt már nem bírom elviselni. A legtöbb magát jófiúnak kikiált pasi, pedig általában ilyen és én erre nem gerjedek.

19/L

2013. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is jófiú vagyok (legalábbis a többség annak gondol, még ha van bennem egy kis rosszaság is), és szerintem bejön ez a stílus a nőknek. Más vagy mint a többiek, nem csak azt akarod, stb. Csak ők általában kapcsolatot akarnak, nem t*szni, pedig arra is lenne igényem.
2013. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Relativ hogy ki a jófiú. Az emberek szemében én is az vagyok. Korrekt vagyok jo barát jo hallgató remek tanácsadó.

De a lelkem mélyén én is roszfiu vagyok mert én is csináltam/csinálok olykor olyan dolgokat ami lehet hogy törvénybeütközik (?) ki tudja... :)

2013. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
mi számít jófiúnak? a kedvességgel és odafigyeléssel nincs gond de attól ha valaki papucs vagy puhap*cs attól a nők is irtóznak, vagy eleinte tetszik nekik aztán megunják hamar. nem kell bunkó parasztnak lenni de dominánsnak és férfiasnak lenni praktikus;) persze a határokat meg kell találni és tartani
2013. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt! Én is a jófiúkat szeretem.

Persze mamlasz, félénk ne legyen.

2013. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!