Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Mar elég régóta ismerem, és ő is engem , szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki!?
2013. júl. 7. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
tebeléd, tebeléd...
2013. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne mondd el még mert elijeszted (ritka hogy egyből bejön) csak hívd el valahova kettesben, vegyél neki virágot, udvarolj neki mondd, hogy nagyon kedveled és ha már jártok mondd el neki hogy nagyon szereted és utána már csak romantikus ha azt mondod hogy már régóta szereted amúgy meg lehet lesokkolna és ha így visszautasít akkor nulla de ha csak azt hiszi hogy próbálkozol és úgy utasít vissza akkor esetleg még nincs veszve annyi minden :)
2013. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csinálj egy kisfilmet erről, majd törd össze a dvd-t amire kiírtad, aztán írjál neki levelet, de azt égesd el, mielőtt elküldenéd, utána írj sms-t de ejtsd le a mobilod és taposd szét mielőtt elküldenéd, aztán hívd fel, gagyogj 2 órát, majd nyögd ki, hogy menjetek el xy helyre. Mikor elmentek, mond neki hogy... "tetszel".
2013. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven!
2013. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagyok! Tőled!... Ez megfelel majd...
2013. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

így: "azt hiszem, szeretlek"

de lehetsz nyálas is: "ez a szó talán már elkopott, mert elkoptattuk, mint egy fehér krétát... de azt hiszem, hogy szeretlek! bár amit érzek nem lehet ilyen egyszerűen szavakba önteni, mert szeretem a fagyit, szeretem a napsütést, szeretem a családomat, de téged nem úgy szeretlek... nem azt hiszem, hogy ez a jó döntés, és nem gondoltam végig, amit tenni és mondani akarok, ez mind csak magától jön. ahogy rád gondolok, ez mind magától ömlik belőlem, mint mikor egy kiszáradt forrás újra életre kel... így értem, amikor azt mondom, szeretlek... úgy gondolom, már felnőttem, ez nem csak gyermeki játék. tudom, mit érzek, mert ezt az érzést nem lehet semmivel sem összekeverni. miattad éri meg felkelni és nyugodtan alszom el, tudva, hogy ismét veled fogok álmodni éjszaka. értelmet adsz a mindennapoknak és mesévé varázsolod az életem. tiszta, gyermeki, romlatlan szívemből szeretlek"

2013. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd el ruhát venni, vagy parfümöt választani "mert fontos neked a véleménye", utána üljetek be vhova meginni egy shake-t vagy enni egy sütit, elkezded mondani neki, hogy már régóta tetszik neked vki, de nem mered elmondani, és kikéred a tanácsát, hogy ő mit tenne ilyen esetben. Remélhetőleg leesik neki. :)
2013. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egy romantikus dalszöveg a Belgától mindent felülmúl:

Hú, de szerelemes vagyok!

Nagyon szerelmes vagyok!

Tebeléd, tebeléd!

Szerelmes vagyok én!

Nagyon szép vagy te!

Gyönyörű vagy te!

Nagyon szép a szemed!

Nagyon szép a hajad!

Olyan boldog vagyok én!

Elég boldog vagyok én!

Nem tudom elmondani,

hogy mennyire szerelmes

Vagyok beléd én! Én!

Én lennék a világon

a legboldogabb ember,

Hogyha hozzám jönnél

feleségül majd egyszer!

Hú, de szerelmes vagyok!

Nagyon szerelmes vagyok!

Tebeléd, tebeléd!

Szerelmes vagyok én!

Nagyon szép vagy te!

Gyönyörű vagy te!

Nagyon szép a szemed!

Nagyon szép a hajad!

Olyan boldog vagyok én!

Elég boldog vagyok én!

2013. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy akinek nem esett még le, én Lány vagyok!!
2014. febr. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!