Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegyük fel, hogy végtelenül...

Tegyük fel, hogy végtelenül ronda vagyok. Ennek ellenére nem szeretném egyedül leélni az életem. Hogyan, hol, kivel ismerkedjek, hogy legyen némi esélyem?

Figyelt kérdés
30 körüli férfi. A kérdés elméleti.
2013. júl. 7. 12:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Érdekes felvetés... Ugorjunk egy kicsit, legyen az alany 50 éves. Hogy gazdagodjon meg? Munkát nem nagyon kap, sok ideje nincs hátra, hogy valami komoly dologba fogjon, örökölni már nem fog. Erre tessék gombot varrni.
2013. júl. 7. 13:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Lopjon, csaljon, hazudjon. Máshogy Magyarországon egyébként se lehet meggazdagodni.
2013. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az nem jó, már így is túl sok politikus van. Alternatívát kérek.
2013. júl. 7. 13:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet.Aztán adok valami használható tanácsot.
2013. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha képet küldök, akkor borul az elmélet. Nem vagyok Quasimodo, se 15, 20, 30, 50 éves. Engem viszont az eredeti koncepció érdekelne, nem személyes tanács. Csak képzelj el valami rusnya alakot, és találj ki neki valami (reálisnak mondható) sztorit. Ha való életből vett példád van, az még jobb lenne.
2013. júl. 7. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!