Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az aranyos kinézetű, félénkebb...

Az aranyos kinézetű, félénkebb fiúk miért mindig csak lefektetni akarnak?

Figyelt kérdés

Eddig bárhányszor közeledett felém ilyen srác,mindig kiderült,h csak szexre kellenék nekik. Ellenben a "rosszfiús" kinézetű fiúk,-akikről azt hinné az ember,h ők mennek inkább csak szexre- komoly kapcsolatot terveznek velem. Ez hogy lehet? Ennyire csal a külső? Most is van egy aranyos srác,aki még találkozni is fél velem,csendesebb fajtának tűnik,nagyon szimpatikus,erre kiderül,hogy csak kalandot keres nálam.

19/L


2013. júl. 7. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, ilyesmi srác vagyok, rám mászott egy randin a lány és még én utasítottam el. Egyedül lennék ezzel?
2013. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Néhány tapasztalat alapján nem kellene megbélyegezni senkit.
2013. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xKakashix ***** válasza:
67%

Hát ha ennyire kanosak lesznek tőled a félénkebb srácok, akkor biztos dögös lehetsz.

Megnéznék rólad egy képet, kíváncsivá tettél. :D

2013. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már dolgom rá menős lánnyal és elég kínosan éreztem magam a társaságában. Vagy egyedül vagyok vagy Te fogtad ki nagyon szerencsétlenül. Am. hány ilyen pasival volt már dolgod?
2013. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki rossz nem vágyhat szeretetre?
2013. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos kinézetű, félénk=ronda. Én is ilyen vagyok és pont azért keresem a szexet, mert annyira sikertelen vagyok, hogy még gyakorolnom kell a dugást, mert semmi önbizalmam. De ezt úgyis csak az érti, akinek szintén nem megy a csajozás.
2013. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xKakashix ***** válasza:
Szépen kiszűrted a lényeget xD
2013. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 xKakashix ***** válasza:
#5-nek ment.
2013. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már 5-6 ilyen srác volt. Nem feküdtem le egyikkel sem,mert még időben rájöttem,h csak arra kellenék nekik,vagy volt amelyikük meg is mondta. Nem vagyok olyan dögös,én is inkább félénkebb,csendesebb fajta vagyok. Nem is szoktam kitenni a melleimet,és nem járkálok kihívó cuccokban sem... Az ilyen fiúk miért nem inkább a ri*ancokat találják meg?

Egyébként nem szeretnék általánosítani,csak nekem eddig ez a tapasztalatom...Pedig jó lenne találni egy csendesebb,szimpatikus srácot komolyabb kapcsolatra.

2013. júl. 7. 13:00
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os Te egy farok vagy! Pont Te miattad ítélnek meg minket akik félénkek! Arra ezután senki se fog gondolni, hogy azért félénk vki, mert az iskolában kiutálták, lebecsülték és még az érettségijén is kinevették.
2013. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!