Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csak szeretnék egy aranyos,...

Én csak szeretnék egy aranyos, jófej lány barátot, miért kell ezért támadni, hogy biztos csak felszedni akarom őket én a csúnya fiú?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszik a lányok, hogy csak felszedni akarom őket, amikor most pont nem akarok barátnőt, mert sokat csalódtam, de lány barát jól jönne, fiúkkal nem lehet nagyon beszélgetni lelki dolgokról. Csak, valahogy kevés az olyan lány, akinek lenne lelke a legtöbb leugat, hogy ronda vagyok és kopjak le.
2013. júl. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha amúgy is csak barátkozni szeretnél akkor keress olyan lányt aki nem szép és nem koptat le! vagy olyat akinek van bartja!
2013. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barátja*
2013. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
talán túl nyomulósan közeledsz feléjük, próbálj spontán lenni és vicces...jah és ne buliban, suliban, melóhelyen próbálj lány barátot szerezni, gondolom van hobbid, ne csak otthon űzd hanem járj emberek, esetedben csajok közé.
2013. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal barátkozz, aki csak egy aranyos, jófej fiú barátot szeretne! :-)
2013. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha olyat keres akinek van barátja akk lehetséges h a csaj pasija elzavarja a francba h mit legyeskedik a csaja körül...nagyon kis százalék nézi el h a csajának barátai vannak(nem a fiú haverokról beszélek) azért egy baráttal az ember több mindent oszt meg mint egy haverral, főleg ha lelki dolgokról van szó 16/L
2013. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így. Engem is elzavarnak a külsőm miatt. Egész egyszerűen annyira szörnyen nézek ki, hogy senki sem mutatkozna velem szívesen.
2013. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

húzz zacskót a fejedre és úgy közeledj akk nem látja a fejed.

leugat, hogy ronda vagyok és kopjak le.

Ezt nem tudom elképzelni!

2013. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem mutatkoznál egy 110 kilós emó lánnyal, akármilyen jófej és értelmes. A jó csajok meg nem fognak egy nyominak tartott sráccal pajtizni, főleg mert a hozzád hasonlók olyanok mint a keselyű, barátság címszó alatt csak arra várnak, hogy amikor már kedveli őket a csaj, rámozdulhassanak, vagy szánalmat keltve próbáljanak szexet kicsikarni. Utána meg jön a durci, hogy a hülye ku.rva minek küldött "olyan" jeleket, amiket csak ők értelmeznek marhára félre. Ha tényleg nem érdekelne a külső, akkor egy nap alatt találhatnál olyan lánybarátot, akivel kijöttök, chat.hu pl tele van ilyenekkel, de gondolom ha kép alapján nem esel tőle hasra, akkor inkább leépíted, mert azért az utcán mégis cikinek éreznéd egy olyannal mutatkozni, akit minimálisan sem tartasz esztétikusnak.
2013. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!